Rafał Madajczak dyrektorem kreatywnym w Grupie naTemat

Redakcja PR - 20.11.2018
259

Dziennikarz pozostanie szefem ASZdziennika

Rafał Madajczak, twórca i redaktor naczelny serwisu satyrycznego ASZdziennik.pl, zajął nowo-utworzone stanowisko dyrektora kreatywnego oferty naTemat360.

 

Rafał Madajczak

 

W Grupie naTemat Madajczak będzie odpowiadał przede wszystkim za komercyjne i dziennikarskie akcje specjalne. W strukturze ma podlegać Michałowi Mańkowskiemu, redaktorowi naczelnemu i dyrektorowi operacyjnemu.

„Rafał to jeden z najbardziej zakręconych i doświadczonych ludzi mediów internetowych, jakich znam. ASZdziennik zarówno dziennikarsko, jak i biznesowo udało się rozwinąć do takiego stopnia, że mogliśmy sobie pozwolić na takich ruch wewnątrz naszej struktury” – powiedział Mańkowski. – „Jako dyrektor kreatywny będzie odpowiedzialny za biznesowe i dziennikarskie projekty specjalne we wszystkich serwisach naszej Grupy. Będzie angażował się także w codzienną pracę redakcji i autorskie wywiady oraz teksty opiniowe. Tak, żebyśmy mogli robić jeszcze więcej fajnych rzeczy” – dodał.

Rafał Madajczak pracuje w Grupie naTemat jako dziennikarz i wydawca od wiosny 2014 roku. Wcześniej był związany m.in. z Hotmoney.pl, „Rzeczpospolitą” i „Przekrojem”. W 2011 roku Madajczak założył serwis satyryczny ASZdziennik.pl, w którym Grupa naTemat w 2014 roku przejęła część udziałów. Madajczak nadal będzie redaktorem naczelnym ASZdziennik.pl, gdzie także będzie realizował natywne kampanie reklamowe. Redaktorem prowadzącym serwis zostanie Łukasz Jadaś, związany z nim od dwóch lat.

Comments

comments

259
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...