Radosław Szafranek nowym Chief Operating Officerem w Justtag Group

Informacja Prasowa - 07.12.2021
243

Radosław Szafranek nowym Chief Operating Officerem w Justtag Group

Radosław Szafranek nowym Chief Operating Officerem w Justtag Group

 Radosław Szafranek jako Chief Operating Officer dołączył do zespołu Justtag Group. To nowe stanowisko w strukturach spółki. Do jego zadań należy rozwój kluczowych obszarów związanych z identyfikacją użytkownika oraz nadzór i koncepcyjne wsparcie w projektach wewnętrznych jak i działań dla kluczowych klientów.

Posiada 10-letnie doświadczenie w IT. Od 2016 roku związany Roq.ad, gdzie jako Head of Customer Success/Head of Integration Projects koordynował projekty wewnętrzne i zewnętrzne oraz wdrażał rozwiązania cross-device u klientów w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Swoje wcześniejsze doświadczenie zdobył realizując projekty IT dla  branż:  bankowej, ubezpieczeniowej, energetycznej i telekomunikacyjnej.

Absolwent Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej oraz WSB Poznań (kierunki Zarządzanie Zmianą i Zarządzanie w Firmie).

Tomasz Chłodecki, CEO Justtag Group: „Radek dołącza do zespołu Justtag Group w szczególnym momencie – transformacji rynkowej związanej z zapowiedzianym końcem 3rd party cookies. Będzie nadzorował działania związane z przygotowaniem firmy do nowej cyfrowej rzeczywistości, a także swoim doświadczeniem wspierał rozwój strategicznych inicjatyw. W szczególności w trakcie prac nad wdrożeniem naszego autorskiego systemu identyfikacji użytkownika JustID.

 

Comments

comments

243
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...