Radiozet.pl z nową odsłoną serwisu Wiadomości

Informacja Prasowa - 28.03.2019
183

Radiozet.pl z nową odsłoną serwisu Wiadomości

Radiozet.pl z nową odsłoną serwisu Wiadomości28 marca 2019

Serwis Wiadomosci.radiozet.pl będący częścią portalu Radiozet.pl, należącego do Grupy Eurozet, zyskał nowy, funkcjonalny layout oraz uporządkowaną i rozszerzoną strukturę.

Redakcja codziennie publikuje najważniejsze informacje z kraju i świata, a także analizy, felietony i komentarze dotyczące bieżących wydarzeń politycznych i społecznych. Serwis otrzymał nowy system wyróżnień w postaci etykiet i piktogramów w celu zwrócenia większej uwagi na najważniejsze treści. W nowej wersji Wiadomosci.radiozet.plpojawią się też raporty i wydania specjalne, które ułatwią dostęp do wszystkich treści na temat danego zagadnienia.
Korzystając z serwisu, użytkownicy mogą jednocześnie słuchać Radia ZET online przez playera, który stanowi integralną część winiety serwisu, a także obejrzeć nagrania z programu „Gość Radia ZET”.
Wiadomości to najważniejsza część portalu Radiozet.pl, a ich nowa odsłona, zapowiadana na początku roku, to element konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju serwisów online. Jej efektem jest wejście Grupy Eurozet do czołowej „dwudziestki” podmiotów internetowych w Polsce, co jeszcze kilka lat temu wydawałoby się niemożliwe do osiągnięcia w tak krótkim czasie – mówi Tomasz Sofuł, dyrektor Działu Online Grupy Eurozet
Serwis został zaprojektowany zgodnie z filozofią mobile first w technologii Responsive Web Design, tak aby użytkownicy mogli z niego korzystać w równie komfortowy sposób zarówno na desktopie, tablecie, jak i smartfonie. Za przygotowanie, projekt graficzny i wdrożenie nowej strony odpowiedzialny był zespół online Grupy Eurozet.
W lutym 2019 r. portal Radiozet.pl liczył 5 273 460 realnych użytkowników i notował 36 449 364 odsłon (dane Gemius/PBI za luty 2019).

Comments

comments

183
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...