Radiowa Trójka z akcją Święta bez granic 2016

Redakcja PR - 28.11.2016
287

Trójka z akcją Święta bez granic 2016 wspiera Fundację Świętego Mikołaja

Na antenie radiowej Trójki odbędą się licytacje, z których cały dochód zostanie przekazany na rozwój ogólnopolskiego programu Stypendia św. Mikołaja prowadzonego przez Fundację Świętego Mikołaja. 

Licytacje odbędą się na antenie Trójki w grudniowe cztery piątki: 2, 9, 16 i 23 grudnia, w godzinach 16-19. Oprócz udziału w licytacjach prowadzonych przez Kubę Strzyczkowskiego, akcję można wpierać na trzy sposoby:

  • kupując płytę „Święta bez granic 2016” (płyta będzie dostępna w sprzedaży od 2 grudnia w dobrych sklepach muzycznych i na stronie sklep.polskieradio.pl)
  • wysyłając sms o treści POMOC pod numer 7545 (koszt 6 zł 15 gr z VAT; sms będzie aktywny do 31 stycznia 2017 r.; operatorzy T-Mobile, Plus, Orange i Play zrzekli się dochodu z połączeń);
  • dokonując wpłat na konto Fundacji Świętego Mikołaja – dane TUTAJ.

Dziennikarze Trójki jak co roku nagrali również piosenkę – „Wiersz o karpiu”, która znajduje się na płycie „Święta bez granic 2016”.

Święta bez granic

fot. print screen YouTube/Polskie Radio

Na profilu Polskiego Radia na YouTubie można obejrzeć krótki film zapowiadający najnowszego „karpia”, w którym występują Artur Andrus i Kuba Strzyczkowski, a także materiał making-off z przedstawiający kulisy nagrywania „Wiersza o karpiu”.

Więcej informacji na temat akcji Święta bez granic 2016 znajduje się TUTAJ.

Comments

comments

287
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...