Radiospacja.pl – nowy projekt Pawła Sity

Informacja Prasowa - 25.03.2020
20

Radiospacja.pl - nowy projekt Pawła Sity

Radiospacja.pl – tak nazywa się nowe radio internetowe powołane do życia przez Pawła Sito, legendarnego dyrektora równie legendarnej Radiostacji. Z nowym medium współpracuje m.in. Novika, DJ Lex i Mateusz Hładki.

Powstanie radia Paweł Sito obwieścił w mediach społecznościowych. Swoim profilem ma ono nawiązywać do kultowej Radiostacji, rozgłośni radiowej, która pod koniec lat 90. pojawiała się w na częstotliwościach zajmowanych wcześniej przez Rozgłośnię Harcerską. Radiospacja.pl już rozpoczęła nadawanie, można znaleźć ją pod tym adresem.

NOWE MEDIUM NA CZAS NOWY. No i zaczyna się kolejna przygoda życia. Ekipa super, muzyka różna ale z tym „czymś”. No i…

Opublikowany przez Pawła Sitę Niedziela, 22 marca 2020

 

Na antenie usłyszymy wiele postaci związanych w przeszłości z Radiostacją, takich jak np.: Aga Sielańczyk, Andrzej Szajewski i Marcin Chłopaś. Współpracować z Radiospacją.pl będzie również Novika (audycja w środy od godziny 19:00 do 21:00), DJ Lex, Maciej Szabatowski (Radio Bis), Jacek Kaczyński (Atomic TV, Polsat Play), Wojciech Szymocha (Radio Zet), Mateusz Hładki (TVN) i specjalista od wizerunku, Mirosław Oczkoś. Zastępcą redaktora naczelnego został Hubert Augustyniak, który wcześniej pracował w MTV Polska i radiowej Czwórce. Co ciekawe, wszystkie audycje prowadzone są bezpośrednio z domów dziennikarzy i prezenterów.

źródło: muno.pl 

 

Comments

comments

20
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...