Radio Złote Przeboje zaprasza na wyjątkowe czerwcowe koncerty

Informacja Prasowa - 29.05.2019
164

Radio Złote Przeboje zaprasza na wyjątkowe czerwcowe koncerty

Patrycja Markowska, Lady Pank i Kombii – to gwiazdy czerwcowych koncertów, do udziału w których zachęca swoich słuchaczy Radio Złote Przeboje. Reporterzy i prowadzący programy stacji będą towarzyszyć uczestnikom muzycznych wydarzeń oraz nadawać na antenie specjalne relacje sprzed koncertowych scen.
 
– Radio Złote Przeboje jest zawsze tam, gdzie odbywają się najciekawsze koncerty i grają największe polskie gwiazdy – mówi Jarosław Barwiak, dyrektor programowy stacji. – Tym razem chcemy spotkać się z naszymi słuchaczami na wyjątkowych występach Patrycji Markowskiej oraz zespołów Lady Pank i Kombii – w Świdnicy, Warszawie i Redzie. Będziemy czekać na wszystkich z mikrofonem i niespodziankami od Radia Złote Przeboje, a tym, którzy nie mogą przyjechać na występy, zapewnimy koncertową atmosferę dzięki specjalnym relacjom naszych reporterów.
 
W sobotę, 1 czerwca br. Radio Złote Przeboje będzie towarzyszyć publiczności w Świdnicy na koncercie Patrycji Markowskiej. Tydzień później – 8 czerwca br. jako główna gwiazda warszawskich Dni Ursynowa wystąpi Lady Pank, a redakcja Radia Złote Przeboje będzie nadawać program z terenu koncertowego. Podobnie w sobotę, 15 czerwca br. zespół stacji pojawi się na koncercie Kombii w Redzie. Relacje z tych wydarzeń będzie można usłyszeć na antenie od godz. 13:00 do 19:00.
Wszystkie imprezy i koncertowe relacje wsparte zostaną kampanią promocyjną na antenie Radia Złote Przeboje i na zloteprzeboje.pl.
Czerwcowe koncerty to wstęp do letnich muzycznych propozycji stacji – już wkrótce zespół rozgłośni będzie zachęcać słuchaczy do udziału w kolejnych wydarzeniach w ramach akcji „Radio Złote Przeboje na wakacjach”.

Comments

comments

164
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...