Radio Złote Przeboje zaprasza na święta z gwiazdami i sylwestrową podróż w czasie

Informacja Prasowa - 18.12.2020
66

Radio Złote Przeboje zaprasza na święta z gwiazdami i sylwestrową podróż w czasie

Radio Złote Przeboje zaprasza na święta z gwiazdami i sylwestrową podróż w czasie
 
Robert i Monika Gawlińscy, Hubert Urbański oraz Agnieszka Dygant – te i inne gwiazdy pojawią się w świątecznych audycjach Radia Złote Przeboje. Stacja rozpocznie kolędowanie w wigilijny wieczór, a w Boże Narodzenie zaprosi słuchaczy na ciekawe rozmowy m.in. poświęcone prawdziwym gwiazdom i zjawiskom kosmicznym. Natomiast w ostatni dzień 2020 r. z Radiem Złote Przeboje będzie się można wybrać w podróż w czasie przez sylwestrowe wieczory i poznać Złoty Przebój roku.
Święta Bożego Narodzenia w Radiu Złote Przeboje rozpocznie „Wieczór kolęd” nadawany w wigilię, 24 grudnia od godziny 15:00. Słuchacze, jak zawsze, będą mogli usłyszeć w nim najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki bez przerw i reklam aż do 1:00 w nocy.
25 grudnia – w pierwszy dzień świąt Piotr Jaworski zaprosi słuchaczy Radia Złote Przeboje do Grecji na spotkanie z Moniką i Robertem Gawlińskimi. Czy w Grecji można kupić karpia i jak zrobić dobry barszcz wśród oliwnych gajów? O tym będzie mowa w audycji „Wilki w Grecji” nadawanej od 10:00 do 14:00.
Czy Agnieszka Dygant była grzecznym dzieckiem, w czyje ciuchy przebierał się mały Michał Koterski i jakie talenty miała mała Basia Kurdej-Szatan? O to zapyta rodziców gwiazd Kamil Baleja w audycji „Rodzinne sekrety. Konfrontacja rodziców i ich sławnych dzieci pojawi się na antenie stacji w pierwszy dzień świąt w godz. 14:00 – 18:00.
Następnego dnia – 26 grudnia Odeta Moro zaproponuje słuchaczom Radia Złote Przeboje spędzenie „Najlepszego weekendu” z Hubertem Urbańskim, prowadzącym „Milionerów”. Z audycji będzie się można dowiedzieć, na co zwycięzcy wydali wygrane pieniądze, czy każdy może stać się publicznością „Milionerów” i czy telefon do przyjaciela jest telefonem pod nadzorem. Fani programu będą mogli również sprawdzić, czy odpowiedzieliby na pytania za milion złotych, które padły w dotychczasowych odcinkach.
Oprócz tego w świąteczne popołudnie – między 14:00, a 18:00 ​Tomasz Florkiewicz spojrzy w gwiazdy razem z Karolem Wójcickim, znanym popularyzatorem nauki, szukając odpowiedzi m.in. na pytania, czy Gwiazda Betlejemska kiedyś do nas wróci, czy na Marsie była woda i czy zamieszkamy kiedyś na księżycu Europa.
Oczekiwanie na 2021 r. w Radiu Złote Przeboje rozpocznie 31 grudnia po 10:00 Marzena Rogalska, która zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż przez sylwestrowe wieczory lat 80., 90. i dwutysięcznych. W co trzeba było się ubrać na Sylwestra 1988 roku, pod co wznosiliśmy toasty w 2000 i o czym rozmawialiśmy na koniec 1994? – O tym redakcja stacji będzie opowiadać słuchaczom przez cały dzień. A oprócz tego, już tradycyjnie, głosami słuchaczy wskaże Złoty Przebój roku 2020. Listę tegorocznych przebojów, nadawaną między 18:00 a 20:00, poprowadzi Tomasz Brhel. O 20:00 rozpocznie się „Sylwester z Radiem Złote Przeboje” – wraz z najpopularniejszymi utworami minionych dekad w pożegnaniu roku słuchaczom towarzyszyć będą Marzena Rogalska i Jerzy Telesiński.
Natomiast już 1 stycznia w godz. 14:00 – 18:00 Radio Złote Przeboje zaprosi słuchaczy na audycję „To będzie dobry rok” poświęconą wydarzeniom, na które warto czekać w nowym, 2021 roku. Program poprowadzi Tomasz Florkiewicz. Redakcja i jej odbiorcy po raz ostatni rzucą okiem na miniony 2020 r., sprawdzając, czego szukaliśmy w sieci najczęściej. Listę najpopularniejszych wyszukiwań przedstawi Tomasz Brhel między godz. 10:00 a 14:00.

Comments

comments

66
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...