Radio Złote Przeboje zaprasza na majówkę z gwiazdami

Informacja Prasowa - 26.04.2019
85

Radio Złote Przeboje zaprasza na majówkę z gwiazdami

Z Anną Dereszowską na rowerze lub przy grillu z Kamilem Baleją i jego gośćmi – tak tegoroczną majówkę będą mogli spędzić słuchacze Radia Złote Przeboje. Na nadchodzące świąteczne dni stacja przygotowała specjalne audycje m.in. z udziałem gwiazd.
Długi weekend Radio Złote Przeboje rozpocznie 1 maja br. o 7:00 rano audycją „Królowa grilla.” Kamil Baleja z programu „Złote Przeboje na dzień dobry” przetestuje w nim dostępne w sklepach w kiełbasy i wspólnie ze słuchaczami wybierze tę idealną grillową przekąskę.
Od 10:00 do 14:00 nadawana będzie audycja Jerzego Telesińskiego „Długość ma znaczenie,” z której słuchacze dowiedzą się o wszelkich rekordach długości na świecie. Czy to prawda, że wiosną zakochujemy się częściej, czy rzeczywiście w maju świat budzi się do życia i jak to jest, że gdy świeci słońce to poprawia nam się nastrój? – o tym opowiedzą Tomek Florkiewicz i jego goście w audycji „Od nowa”, która pojawi się na antenie Radia Złote Przeboje w godz. 14:00 – 18:00.
Pierwszomajowy program zakończy audycja Kuby Mędrzyckiego poświęcona temu, co w muzyce i w naszym życiu wydarzyło się w czasie minionych 15 lat – a jednocześnie w czasie 15 lat obecności Polski w Unii Europejskiej. Program „W dobrym towarzystwie” będzie na antenie do 22:00.
W piątek, 3 maja br. Radio Złote Przeboje zaprosi słuchaczy do miejsc, w których wolne dni spędzają gwiazdy sceny muzycznej i nie tylko. Kamil Baleja w audycji „Pocztówka na majówkę” odwiedzi zakątki, w których można spotkać m.in. Janusza Panasewicza, Barbarę Kurdej- Szatan i Radosława Majdana. Audycja będzie nadawana od 7:00 do 10:00. A tuż po niej słuchacze stacji będą mogli wybrać się na rowerową wycieczkę z Anną Dereszowską i Piotrem Jaworskim. „Majówka na dwóch kółkach” w Radiu Złote Przeboje potrwa do 14:00.
Czy wszystkie drzewa są zielone, czy nasza flaga jest na pewno biało-czerwona i czy niebo jest naprawdę błękitne? Na te i inne pytania odpowiedzą Jerzy Telesiński i jego goście w audycji „Wszystkie kolory świata” nadawanej od 14:00 do 18:00.
Na zakończenie długiego weekendu na antenie pojawi się program „Artyści niezbyt grzeczni,” w którym Tomasz Brhel zabierze słuchaczy w podróż po nie do końca ułożonym i przykładnym życiu największych gwiazd muzycznych znanych z Radia Złote Przeboje (do 22:00).

Comments

comments

85
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...