Radio Złote Przeboje łączy słuchaczy na Wielkanoc

Informacja Prasowa - 08.04.2020
94

Radio Złote Przeboje łączy słuchaczy na Wielkanoc

Radio Złote Przeboje łączy słuchaczy na Wielkanoc
 
Jak znane rodzeństwa spędzają święta na odległość? Jakie były początki internetu, bez którego dziś nie wyobrażamy sobie nie tylko Wielkanocy, ale i całego życia? Tego wszystkiego będzie się można dowiedzieć ze specjalnych audycji Radia Złote Przeboje przygotowanych na świąteczny weekend. Stacja będzie też łączyć słuchaczy pozostających w tym roku w domach – na antenie i dzięki Generatorowi dobrych wiadomości.
Już w Wielką Sobotę na antenie Radia Złote Przeboje pojawią się specjalne świąteczne audycje. Od 11:00 do 16:00 na specjalne wydanie „Najlepszego weekendu” zaprosi wszystkich Odeta Moro. W audycji pojawią się znane rodzeństwa, które opowiedzą jak spędzają święta na odległość – m.in. bracia Golec, Rafał i Grzegorz Zawieruchowie. Natomiast o 16:00 Tomasz Florkiewicz przybliży słuchaczom historię internetu. W związku z tym, że w zasadzie całe nasze życie przeniosło się do sieci, warto dowiedzieć się więcej o jej narodzinach, pierwszych serwisach internetowych, pierwszych komunikatorach i wszystkim, co dziś wydaje się oczywiste.
W Wielkanoc Radio Złote Przeboje przedstawi słuchaczom najbardziej niezwykłe historie związane z odnalezieniami – m.in. o małżeństwie, które szukało siebie 30 lat, a także rodzeństwie, które odnalazło się przypadkiem po 10 latach na stacji benzynowej. O tym wszystkim opowie Maciej Jednoralski w audycji „Odnalezieni”.
Okazję do uśmiechu zapewni słuchaczom Kamil Baleja w audycji „Kosmiczne jaja”. Wpadki gwiazd muzycznych, które gościły na antenie Radia Złote Przeboje przez wiele lat, a także wpadki prowadzących stacji pokażą śmieszną i ludzką stronę radia. Kamil Baleja zaprasza na audycję w niedzielę od 10:00 do 14:00.
W Lany Poniedziałek nie może zabraknąć wody również na antenie Radia Złote Przeboje – Tomasz Florkiewicz poprowadzi audycję „Wodny świat”. Czy morskie potwory istnieją naprawdę, gdzie znaleźć najczystszą wodę na świecie i czy Rów Mariański jest rzeczywiście najgłębszym miejscem na Ziemi? Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać w wielkanocny poniedziałek między 10:00 a 14:00.
A w kolejnej audycji Jerzy Telesiński opowie o genialnych dzieciach, najmłodszych wykładowcach, nastoletnich lekarzach i profesorach. Audycji „Jajko mądrzejsze od kury” będzie można słuchać w poniedziałkowe popołudnie, od 14:00 do 18:00.
Oprócz tego Radio Złote Przeboje zachęca słuchaczy do przekazywania sobie życzeń świątecznych oraz ciepłych słów. W wielkanocny weekend stacja połączy tych, którzy nie mogą w tym roku spędzać wspólnie Wielkanocy – życzeń można będzie słuchać w sobotę, niedzielę i poniedziałek już od 7:00.
Dodatkowo na tydzień przed świętami redakcja Radia Złote Przeboje stworzyła Generator dobrych wiadomości – na stronie zloteprzeboje.pl można składać bliskim życzenia i dedykować muzykę. Pozdrowienia w formie wideo składa w imieniu słuchaczy Kamil Baleja, gospodarz porannego programu rozgłośni. Generator dobrych wiadomości będzie działać w nieco zmienionej formie również po świętach.
Specjalne audycje Radia Złote Przeboje przygotowane na święta Wielkiej Nocy wspiera promocja na antenie stacji, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Comments

comments

94
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...