Radio ZET solidarne z Ukrainą

Informacja Prasowa - 23.02.2023
120

Specjalna oprawa, dodatkowe rozmowy z politykami, wydłużone Wiadomości

24 lutego temat pierwszej rocznicy wybuchu wojny w Ukrainie zdominuje ramówkę Radia ZET. Specjalna oprawa, dodatkowe rozmowy z politykami, wydłużone Wiadomości, goście z Ukrainy i relacje korespondentów z różnych miejsc na świecie.

Jak zmienił się świat rok po wybuchu brutalnej wojny w Ukrainie? Jaką rolę w konflikcie odgrywa Polska? Co z bezpieczeństwem międzynarodowym? Czy grozi nam eskalacja konfliktu i jakie są perspektywy pokojowe? Na te i inne pytania 24 lutego będą szukać odpowiedzi dziennikarze Radia ZET i ich goście.
W pierwszą rocznicę wybuchu wojny Radio ZET wprowadzi specjalną oprawę dźwiękową. Na antenie stacji pojawią się dodatkowe wydania programu „Gość Radia ZET” nadawane o 7:02, 8:02 i 17:02. Zostaną wydłużone Wiadomości oraz wprowadzone dodatkowe wydania serwisów informacyjnych w „połówkach” godzin od godz. 5 do 19. W programie będzie można usłyszeć specjalne relacje korespondentów z Kijowa, Stanów Zjednoczonych, Londynu, Brukseli, Berlina, Tallina i strefy przygranicznej. Zostaną również zaprezentowane wyniki przygotowanego badania opinii publicznej związanego kwestią ukraińską.
W tym dniu w Wiadomościach Radia ZET będzie można usłyszeć głosy ukraińskich dziennikarzy mieszkających w Polsce – Ołeny Babakovej i Żeni Klimakina.
Punktualnie o 8:45 na antenie Radia ZET, podobnie jak w innych stacjach komercyjnych nadawców radiowych: Grupy Eurozet, Grupy Radiowej Agory, Grupy RMF i Time, zabrzmi utwór „Give Peace a Chance” Johna Lennona. To symboliczny wyraz solidarności z Ukraińcami, zmagającymi się z wojną.
#solidarnizukrainą

Comments

comments

120
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...