Radio ZET i Antyradio grają z WOŚP

Informacja Prasowa - 09.01.2020
109

Radio ZET i Antyradio grają z WOŚP

Antyradio już po raz dziewiąty jest wyłącznym rockowym partnerem Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oficjalnym patronem medialnym wydarzenia po raz drugi zostało Radio ZET.

W niedzielę Antyradio tradycyjnie zmieni ramówkę, całkowicie podporządkowując ją 28. Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W programie m.in. rozmowy Tomasza Kasprzyka z Jurkiem Owsiakiem, relacje reporterskie z największych sztabów, w tym głównego w Gdańsku, wywiady z artystami grającymi dla WOŚP, a także licytacja serduszka z nr 16, które rok temu zostało wylicytowane za kwotę 29 tys. zł. Tradycyjnie również redakcja Antyradia organizuje szereg unikatowych aukcji charytatywnych.

Radio ZET po raz drugi zostało oficjalnym patronem medialnym Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stacja na bieżąco informuje o przygotowaniach do niedzielnego wydarzenia. W czwartek, 9 stycznia, Jurek Owsiak będzie gościem porannej rozmowy Beaty Lubeckiej. W studiu Radia ZET szef WOŚP pojawi się także w magazynie Beaty Tadli „To właśnie weekend”. Niedzielna ramówka zostanie podporządkowana 28. Finałowi WOŚP. Przez cały dzień dziennikarze będą relacjonować najważniejsze wydarzenia związane z przebiegiem zbiórki środków na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Specjalne studio Radia ZET powstanie w sztabie głównym WOŚP zlokalizowanym na Placu Bankowym w Warszawie. Na antenie będzie można wylicytować złote serduszko z nr 30, nawiązujące do tegorocznych okrągłych urodzin stacji. Rok temu licytacja skończyła się kwotą 33 tys. zł. Będzie też można wygrać ekskluzywny monolog Szymona Majewskiego „One Mąż Show”, który zostanie zagrany specjalnie dla zwycięzcy aukcji.

 

Comments

comments

109
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...