Radio ZET Chilli wraca do nazwy Chillizet i prezentuje nowy logotyp oraz oprawę wizualną marki

Redakcja PR - 25.05.2017
225

Chillizet wraca do pierwotnej nazwy stacji

W piątek, 26 maja br., Chillizet zmieni logotyp i oprawę wizualną marki. Jest to związane z powrotem do pierwotnej nazwy stacji.

Zmiana logotypu jest odświeżeniem wizerunku stacji i dopasowaniem go do nowoczesnego, miejskiego charakteru Chillizet. Towarzyszy temu również premiera najnowszej dwupłytowej składanki muzycznej z serii „Nastaw się na chill out” sygnowanej przez rozgłośnię.

 Chillizet to marka obecna w świadomości słuchaczy od lat. To więcej niż radio – to styl życia, to relaks, muzyka, kultura i każda inna aktywność naszego odbiorcy. Będziemy spotykać się z Wami także w realu, będziemy towarzyszyć Wam we wszystkich ważnych dla Was momentach i to będzie głównym wyznacznikiem antenowych działań Chillizet. Spotkajmy się w strefie relaksu – nastawcie się na Chill out!” – mówi Iwona Kostka-Kwiatkowska, redaktor naczelna stacji.

Kreację nowego logotypu Chillizet przygotowała agencja BNA/Brand New Attitude, która na swoim koncie ma rebranding takich marek jak: Wirtualna Polska, Żabka, Lotto, czy O2.

Zaproponowaliśmy konstrukcję naśladującą to jak nazwa zachowuje się w mowie. To po prostu Chillizet. Prosta, nowoczesna, pozbawiona apli forma znaku, a także tło w postaci barwnych visuali, sprawia, że nowe logo oddaje miejski, eklektyczny i energetyczny charakter radiostacji.” – mówi Wojtek Mierowski, creative director, partner BNA.

Comments

comments

225
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...