Radio TOK FM z kolejnym rekordem słuchalności!

Informacja Prasowa - 11.06.2021
192

Radio TOK FM z kolejnym rekordem słuchalności!

Radio TOK FM z kolejnym rekordem słuchalności!

Radio TOK FM znów pobiło rekord słuchalności – udział stacji w czasie słuchania wzrósł już do 2,9% w okresie marzec – maj 2021 r., czyli w najnowszej fali badania Radio Track. Oprócz tego w półroczu grudzień 2020 – maj 2021 r. TOK FM ponownie było najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w Warszawie oraz zajęło pozycję wicelidera pod względem słuchalności w Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu.

Zgodnie z danymi Kantar Polska za grudzień 2020 – maj 2021 r. Radio TOK FM było najczęściej słuchaną przez warszawiaków stacją radiową. Na drugim miejscu w rankingu słuchalności znalazło się w Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu, a na trzecim – w Krakowie.
W 23 obszarach miejskich, w których nadawany jest program rozgłośni w eterze, coraz więcej osób słucha TOK FM. W okresie marzec – maj 2021 r. stacja zajęła drugie miejsce we wszystkich miastach powyżej 500 tys. mieszkańców, a w miastach powyżej 200 tys. i powyżej 100 tys. była trzecia.
Radio TOK FM to wyjątkowa stacja w polskim eterze – opiniotwórcze medium, w którym słowo stanowi około 90% programu antenowego. Rozgłośnia regularnie tworzy dla słuchaczy kolejne atrakcyjne propozycje. W ostatnich dniach – 7 czerwca 2021 r. rozpoczęła się akcja Radia TOK FM związana z przedterminowymi wyborami prezydenta Rzeszowa. Przez tydzień pod hasłem „Liczy się Rzeszów” na antenie stacji pojawiają się specjalne programy o życiu w mieście, a także o lokalnej polityce – również w kontekście spraw krajowych. Reporterzy TOK FM będą relacjonować końcówkę kampanii i przebieg głosowania, a następnie ogłoszenie wyników oraz komentarze dotyczące ich konsekwencji. Natomiast dziś – 11 czerwca 2021 r. na antenie Radia TOK FM pojawi się pierwszy z cyklu nowych programów, przygotowanych przez redakcję już z myślą o sezonie letnim. Będzie to audycja „Dobra terapia”, poświęcona zdrowiu psychicznemu – w kontekście pandemii i nie tylko. Od niedzieli na antenie stacji będzie można słuchać o tym, jak pracujemy i jak zachować równowagę pomiędzy sferą zawodową a życiem prywatnym – w nowym programie „Praca od podstaw”.

Comments

comments

192
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...