Radio TOK FM z kampanią „Wszyscy w jednym miejscu”

Informacja Prasowa - 04.10.2016
192

Hasło "Wszyscy w jednym miejscu" promuje Radio TOK FM

W kampanii „Wszyscy w jednym miejscu”, która ruszyła w piątek, 30 września br., Radio TOK FM przypomina, że jest nie tylko pierwszym radiem informacyjnym, ale przede wszystkim jedyną stacją z tak bogatą listą osobowości radiowych.

W kreacjach reklamowych wymienione zostały nazwiska wybitnych dziennikarzy, reporterów, komentatorów i ludzi kultury, których można usłyszeć na antenie Radia TOK FM, m.in. Dominiki Wielowieyskiej, Karoliny Lewickiej, Doroty Sumińskiej, Piotra Kraśki, Piotra Najsztuba, Mikołaja Lizuta, Tomasza Raczka, Jacka Żakowskiego czy Daniela Passenta.

Jesteśmy przekonani, że rosnąca liczba słuchaczy Radia TOK FM to zasługa znanych i lubianych prowadzących oraz ciekawych osobowości pojawiających się codziennie na antenie. Mamy nadzieję, że słuchaczy będzie jeszcze więcej również dzięki stałemu poszerzaniu zasięgu radia o nowe miasta* – mówi Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.

Spoty reklamowe można oglądać od dziś w kinach sieci Helios. Od 1 października kreacje reklamowe pojawią się również w telewizji (Polsat News), internecie (Onet, WP, Ipla oraz serwisy grupy Gazeta.pl) i w prasie („Polityka”). Kampania w prasie potrwa do końca grudnia br., w mediach nieprasowych – do końca października br.

Spot reklamowy stworzyło SVG Studio, plan mediów przygotował Dział promocji Radia TOK FM.

*w drugiej połowie br. zasięg Radia TOK FM powiększył się o Bydgoszcz i Rzeszów

Comments

comments

192
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...