Radio TOK FM ulubioną rozgłośnią słuchaczy w Warszawie

Informacja Prasowa - 11.05.2021
254

Radio TOK FM ulubioną rozgłośnią słuchaczy w Warszawie

Radio TOK FM ulubioną rozgłośnią słuchaczy w Warszawie

W najnowszej fali badania Radio Track, przygotowanego przez Kantar Polska*, Radio TOK FM powróciło na 1. miejsce w rankingu najchętniej słuchanych stacji radiowych w Warszawie. W okresie listopad 2020 – kwiecień 2021 r. rozgłośnia była też wiceliderem słuchalności w Trójmieście, Krakowie i Poznaniu. To kolejne rekordowe wyniki słuchalności Radia TOK FM, które przyciąga słuchaczy swoją unikalną formułą news&talk – zapewnia najświeższe, sprawdzone informacje oraz komentarze i opinie, pozwalające zrozumieć otaczający nas świat.

 Zgodnie z danymi Kantar Polska za ostatnie pół roku (listopad 2020 – kwiecień 2021 r.) Radio TOK FM było najczęściej słuchaną przez warszawiaków stacją radiową. Udział TOK FM w czasie słuchania wyniósł 11,14%. Kolejne miejsca w stołecznym zestawieniu Radio Track zajęły Radio ZET i RMF FM.
Radio TOK FM może też się pochwalić świetnymi wynikami w innych miastach nadawania – w omawianym okresie znalazło się w TOP3 słuchalności w 4 ważnych aglomeracjach: Trójmieście, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.
 
W 23 obszarach miejskich, w których można słuchać programu rozgłośni w eterze, coraz więcej osób wybiera TOK FM – w okresie luty – kwiecień 2021 r. stacja zajęła 3. miejsce we wszystkich miastach powyżej 500 tys., powyżej 200 tys. i powyżej 100 tys. mieszkańców. W tej ostatniej kategorii awansowała z 4. lokaty, wyprzedzając Radio Eska.
– Radio TOK FM to zespół znakomitych dziennikarzy, którzy codziennie robią po prostu dobre radio. Kolejne rekordy słuchalności pokazują, że słuchacze doceniają naszą pracę – na antenie, ale i w internecie. To dla nich tworzymy nowe, innowacyjne projekty, jak choćby nasze seriale dokumentalne „Piecza” i „Rok, którego nie było”, nowe audycje, jak „TOK 360” czy wieczorne pasma „Autorzy TOK FM po godzinach” i „Maciej Zakrocki przedstawia” – komentuje Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.

Comments

comments

254
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...