Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje i Radio Pogoda wspierają WOŚP

Jerzy Ciszewski - 28.01.2021
73

Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje i Radio Pogoda wspierają WOŚP

Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje i Radio Pogoda wspierają WOŚP

Już kolejny rok z rzędu radiostacje Agory angażują się w zbiórkę środków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem – w ramach wsparcia 29. finału akcji – Radio TOK FM wystawiło na aukcję 100-letni dostęp do swoich podcastów i archiwum audycji oraz komplet unikalnych kubków TOK FM z podpisami dziennikarzy stacji, zaś Radio Pogoda i Radio Złote Przeboje uruchomiły e-skarbonki na wpłaty od słuchaczy.
Zespół Radia TOK FM ponownie zaangażował się w działania na rzecz WOŚP i wystawił dwie licytacje na Allegro – obie ruszyły w środę, 27 stycznia br. wieczorem. W aukcjach charytatywnych słuchacze stacji mogą licytować 100-letni dostęp do podcastów i archiwum audycji Radia TOK FM oraz komplet 6 unikalnych kubków TOK FM z podpisami wybranych dziennikarzy rozgłośni.
Licytacje potrwają do 1 lutego, a dochód z nich w całości zostanie przekazany na konto WOŚP. Finał obu aukcji będzie można usłyszeć na antenie TOK FM – po godzinie 18:30 w programie „TOK360”.
Radio Złote Przeboje rozpoczęło zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w poniedziałek, 25 stycznia pod hasłem „Morsowanie dla WOŚP-u”. Słuchacze stacji mogą wpłacać pieniądze przez e-skarbonkę, bezpośrednio na konto fundacji. W ramach akcji Kamil Baleja, gospodarz porannego programu rozgłośni w dniu zakończenia zbiórki wejdzie do Jeziorka Czerniakowskiego w Warszawie i spędzi w lodowatej wodzie określony czas. Im większa suma zostanie zgromadzona w e-skarbonce, tym dłużej prezenter Radia Złote Przeboje będzie przebywał w wodzie.
Zbiórka zakończy się 1 lutego radiowym morsowaniem. Tego dnia rano słuchacze stacji dowiedzą się, jaką kwotę udało się redakcji zebrać i na jak długo Kamil Baleja wejdzie do wody. Tuż po porannym programie dziennikarz Radia Złote Przeboje wyruszy zrealizować swoje wyzwanie – relację z morsowania będzie można zobaczyć na profilu stacji na Facebooku i posłuchać na żywo w audycji Piotra Jaworskiego od godz. 9:30.
E-skarbonka Radia Złote Przeboje jest dostępna na stronie https://eskarbonka.wosp.org.pl/bf91b5
Radio Pogoda również stworzyło swoją e-skarbonkę i zachęca słuchaczy do wpłacania na rzecz WOŚP. Zbiórka opisana na stronie https://radiopogoda.pl/skarbonka-radia-pogoda-dla-wosp potrwa do 1 lutego. O e-skarbonce i 29. Finale WOŚP rozgłośnia przypomina swoim odbiorcom w codziennych programach antenowych i na Facebooku.
29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. Będzie to „Finał z głową” – takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane podczas całej akcji środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.
Radio TOK FM – Pierwsze Radio Informacyjne jest opiniotwórczym radiem „mówionym”, w którym słowo stanowi około 90% programu antenowego. Stacja intensywnie rozwija swoją ofertę premium, a liczba wykupionych dostępów Premium TOK FM dynamicznie rośnie – obecnie wynosi ponad 24 tys.

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

zloteprzeboje.pl

Comments

comments

73
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...