Radio TOK FM na fali rekordów słuchalności!

Informacja Prasowa - 16.05.2022
117

Aż 3,2% udziału w czasie słuchania

Aż 3,2% udziału w czasie słuchania – ten rekordowy wynik Radio TOK FM uzyskało w najnowszej odsłonie badania Radio Track za okres luty – kwiecień 2022 r. Pod tym względem stacja zajmuje już czwarte miejsce wśród ogólnopolskich rozgłośni. TOK FM należy też do najchętniej włączanych radiostacji w głównych aglomeracjach w Polsce, będąc wiceliderem słuchalności w miastach powyżej 500 i 200 tys. mieszkańców.

Zgodnie z najnowszymi wynikami badania Radio Track, realizowanego przez Kantar Polska, w okresie luty – kwiecień 2022 r. udział Radia TOK FM w czasie słuchania wyniósł już 3,2%. To kolejny rekord Radia TOK FM, które znalazło się na czwartym miejscu w tej kategorii wśród rozgłośni ogólnopolskich oraz na szóstym w gronie wszystkich radiostacji w Polsce, ex aequo z VOX FM.

TOK FM pozostaje również jedną z najchętniej słuchanych rozgłośni w 23 obszarach miejskich, w których nadawany jest jej program w eterze. W miesiącach luty – kwiecień br. TOK FM zajmowało pozycję wicelidera słuchalności w miastach powyżej 500 i 200 tys. mieszkańców oraz 3. miejsce w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców, we wszystkich tych rankingach zwiększając swoje udziały w porównaniu z analogicznym okresem 2021 r.

W półroczu listopad 2021 – kwiecień 2022 r. Radio TOK FM było najczęściej wybieraną stacją radiową we Wrocławiu, drugą – w Warszawie, Krakowie i Lublinie, a trzecią – w Trójmieście, Poznaniu i Łodzi.

*źródło danych: badanie Radio Track, Kantar Polska. Udział w czasie słuchania, wszyscy respondenci – fala luty – kwiecień 2022 r., w tym miasta 200 tys. + i 500 tys.+. Udział w czasie słuchania – fala listopad 2021 – kwiecień 2022 r., miasta Wrocław, Kraków, Lublin, Warszawa, Poznań, Trójmiasto i Łódź.

Comments

comments

117
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...