Radio SuperNova z kolejną edycją muzycznej akcji dla słuchaczy StartUp Music.

Informacja Prasowa - 29.03.2023
179

Roxie Węgiel gwiazdą czwartej edycji

StartUp Music to konkurs muzyczny skierowany do słuchaczy, którzy przesyłają do radia covery hitów gwiazd zaangażowanych w poszczególne edycje. W trzech poprzednich edycjach udział wzięli: CLEO, Michał Wiśniewski oraz Piotr Cugowski. Pomysłodawcą projektu jest dyrektor muzyczny radia SuperNova – Paweł Wiszniewski.

— Roxie Węgiel to utalentowana młoda wokalistka, cieszymy się na współpracę przy StartUp Music. Roxie będzie przewodniczącą jury, które wybierze zwycięzcę konkursu. Nagrodą główną jest wspólne nagranie utworu z repertuaru artysty. Wspólna piosenka otrzymuje promocję w postaci klipu wideo. Każda edycja to kilkaset zgłoszeń konkursowych — dodaje dyrektor muzyczny radia SuperNova Paweł Wiszniewski.

— Jak powiedziała wokalistka, nie może doczekać się nadsyłanych propozycji jej kompozycji w rożnych aranżach. Te covery, które zwrócą szczególną uwagę, będą prezentowane na antenie radia SuperNova — zaznacza Wiszniewski.

Finał 4 edycji akcji z udziałem Roxie Węgiel zaplanowany jest na antenie radia na 25 kwietnia.

Radio SuperNova na przestrzeni roku odnotowało w swojej grupie docelowej (30-49 lat) niemal dwukrotny wzrost udziału oraz istotny wzrost zasięgu – wynika z najnowszych wyników badania Radio Track Kantar Polska.

Udział pod względem słuchania wśród osób w wieku od 30 do 49 lat w okresie od grudnia 2022 do lutego 2023 roku wyniósł 1,58 proc., w analogicznym okresie rok temu był to wynik 0,89 proc. W okresie od grudnia 2022 do lutego 2023 zasięg wyniósł 1,42 proc., w analogicznym okresie rok temu był to wynik 1,15 proc.

Comments

comments

179
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...