Radio SuperNova z kolejną edycją muzycznej akcji dla słuchaczy StartUp Music.

Informacja Prasowa - 22.08.2023
230

Sylwia Grzeszczak gwiazdą szóstej edycji

StartUp Music to konkurs muzyczny skierowany do słuchaczy, którzy przesyłają do radia covery hitów gwiazd zaangażowanych w poszczególne edycje. W pięciu poprzednich edycjach udział wzięli: CLEO, Michał Wiśniewski, Piotr Cugowski, Roxie Węgiel oraz grupa Feel. Pomysłodawcą projektu jest dyrektor muzyczny radia SuperNova – Paweł Wiszniewski.

Jest mi niezmiernie miło, że Sylwia podjęła się  wyzwania bycia jurorem w kolejnej, już VI edycji naszego talent show „StartUp Music. Bez wątpienia będzie to wyjątkowa edycja co gwarantuje bogaty repertuar Sylwii Grzeszczak” – mówi Paweł Wiszniewski dyrektor muzyczny radia SuperNova.

Wybitna wokalistka w tym roku obchodzi swoje 15-lecie pracy artystycznej. Gwiazda nie ukrywała swojego podekscytowania udziałem w konkursie Radia SuperNova – „To będzie naprawdę ciekawa, muzyczna przygoda, w której cieszę się, że będę mogła wziąć udział!”.

Sylwia Grzeszczak, znana między innymi z takich hitów jak „Małe rzeczy” czy ostatniego „Bang bang” wybierze osobę, która wejdzie z nią do studia i razem nagrają nie tylko jeden z jej hitów, ale także profesjonalny teledysk do utworu. „Mam nadzieję, że słuchacze radia SuperNova zaskoczą mnie swoimi interpretacjami moich piosenek.” – dodaje Sylwia Grzeszczak.

Finał 6 edycji akcji z udziałem Sylwii Grzeszczak zaplanowany jest na antenie radia na 28 września.

Comments

comments

230
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...