Radio Pogoda w wygodnej aplikacji mobilnej

Informacja Prasowa - 18.07.2019
188

Radio Pogoda w wygodnej aplikacji mobilnej

Wszyscy, którzy kochają piosenki sprzed lat i wyjątkowe audycje Radia Pogoda, mogą ich teraz słuchać w nowej aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android i iOS. Dzięki aplikacji stacja oferuje dostęp do swojego programu na żywo wszędzie tam, gdzie jest zasięg internetu, a dodatkowo zachęca słuchaczy do udziału z zabawach antenowych i kontaktu z redakcją.

Od początku lata br. w sklepach AppStore i Google Play dostępna jest aplikacja Radia Pogoda. Jej użytkownicy mogą słuchać programu na żywo, z wyborem lokalnej stacji i podglądem granych na antenie utworów, a także otrzymywać informacje o nowych akcjach oraz konkursach. Mają też możliwość bezpośredniego skontaktowania się z redakcją i prowadzącymi audycje oraz ustawienia muzycznego budzika.

Aplikacja Radia Pogoda jest bezpłatna, można ją pobrać ze sklepów Google Play i AppStore – na urządzenia z systemami Android (od wersji 4.4) oraz iOS (od wersji 10.0). Za jej przygotowanie na zlecenie Grupy Radiowej Agory odpowiadała firma Appstronauts.

Więcej – www.radiopogoda.pl

Radio Pogoda promuje swoją aplikację na antenie oraz w internecie – na stronie www.radiopogoda.pl i na profilu stacji na Facebooku.

Comments

comments

188
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...