Radio Pogoda poleca „Najpiękniejsze melodie” Roberta Janowskiego

Informacja Prasowa - 04.09.2019
1

Radio Pogoda poleca "Najpiękniejsze melodie" Roberta Janowskiego

Od początku września br. trwa kampania promująca Radio Pogoda i program Roberta Janowskiego „Najpiękniejsze melodie”. Audycja powróciła po wakacjach na antenę stacji w formulejeszcze bardziej angażującej słuchaczy.

W nowej kampanii reklamowej Radia Pogoda wziął udział Robert Janowski – popularny piosenkarz, prezenter i dziennikarz radiowy. Zaprasza on wszystkich do słuchania swojej audycji „Najpiękniejsze melodie”, nadawanej na antenie rozgłośni od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-16.00.

W jesiennej ramówce Radia Pogoda zyskała ona nową formułę. Prowadzący stawia w programie na interakcję ze słuchaczami – na antenie pojawiają się muzyczne zagadki prezentowane przez gwiazdy, rozmowy o muzyce oraz konkursy związane z piosenkami znanymi z Radia Pogoda.

Kampania Radia Pogoda rozpoczęła się w poniedziałek, 2 września i potrwa co najmniej do końca miesiąca. Obejmuje kina sieci Helios i nośniki reklamy zewnętrznej AMS w miastach nadawania Radia Pogoda, a także „Gazetę Wyborczą”.

Wspierają ją działania promocyjne prowadzone na antenie, na stronie www.radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Plan kampanii opracował dział promocji Grupy Radiowej Agory.

Comments

comments

1
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...