Radio Pogoda poleca „Najpiękniejsze melodie” Roberta Janowskiego

Informacja Prasowa - 04.09.2019
44

Radio Pogoda poleca "Najpiękniejsze melodie" Roberta Janowskiego

Od początku września br. trwa kampania promująca Radio Pogoda i program Roberta Janowskiego „Najpiękniejsze melodie”. Audycja powróciła po wakacjach na antenę stacji w formulejeszcze bardziej angażującej słuchaczy.

W nowej kampanii reklamowej Radia Pogoda wziął udział Robert Janowski – popularny piosenkarz, prezenter i dziennikarz radiowy. Zaprasza on wszystkich do słuchania swojej audycji „Najpiękniejsze melodie”, nadawanej na antenie rozgłośni od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-16.00.

W jesiennej ramówce Radia Pogoda zyskała ona nową formułę. Prowadzący stawia w programie na interakcję ze słuchaczami – na antenie pojawiają się muzyczne zagadki prezentowane przez gwiazdy, rozmowy o muzyce oraz konkursy związane z piosenkami znanymi z Radia Pogoda.

Kampania Radia Pogoda rozpoczęła się w poniedziałek, 2 września i potrwa co najmniej do końca miesiąca. Obejmuje kina sieci Helios i nośniki reklamy zewnętrznej AMS w miastach nadawania Radia Pogoda, a także „Gazetę Wyborczą”.

Wspierają ją działania promocyjne prowadzone na antenie, na stronie www.radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Plan kampanii opracował dział promocji Grupy Radiowej Agory.

Comments

comments

44
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...