Radio Pogoda już nadaje w Gdańsku!

Informacja Prasowa - 20.03.2018
21

Radio Pogoda już nadaje w Gdańsku!

Dziś – we wtorek, 20 marca br. ok. godz. 10:00 Radio Pogoda rozpoczęło nadawanie w Gdańsku na częstotliwości 87,8 MHz. Grupa Radiowa Agory wygrała przetarg Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na tę częstotliwość w sierpniu, a koncesję otrzymała w grudniu 2017 r.

– To już ósma stacja Radio Pogoda w Polsce! Bardzo się cieszymy, że od dziś naszej rozgłośni będą mogli słuchać mieszkańcy Gdańska i okolic. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat – zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę. Cieszy nas też rozwój Radia Pogoda – ta marka dzięki swojemu atrakcyjnemu formatowi ma bardzo duży potencjał i mamy nadzieję, że będzie jeszcze okazja, aby poszerzyć jej grono odbiorców i zasięg nadawania w eterze – mówi Adam Fijałkowski, wiceprezes Grupy Radiowej Agory.
Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 r. Stacji można słuchać już w 8 miastach, a także dzięki Tuba.FM w internecie i aplikacji mobilnej na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS, Android i Windows. Radio Pogoda jest też dostępne na platformach cyfrowych – w Cyfra+ poprzez aplikację Tuba.FM i nc+.
Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70.; od Adolfa Dymszy, przez Beatlesów po Zbigniewa Wodeckiego. Audycje stacji firmują mocne nazwiska – Zygmunt Chajzer, Robert Janowski czy duet Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski. Hasło przewodnie stacji to „Najpiękniejsze melodie”.

Comments

comments

21
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...