Radio ESKA uruchomiło 41 stację

Redakcja PR - 06.11.2018
253

5 listopada stacja zagościła w Kraśniku

Na częstotliwości 92,8 MHz, w Kraśniku wystartowało w wczoraj Radio ESKA. To 41 stacja wchodząca w skład największej sieci radiowej w Polsce. Na program Radia ESKA Kraśnik składa się muzyka, newsy z kraju i ze świata oraz serwisy lokalne.

Radio ESKA jest największą siecią lokalnych rozgłośni radiowych i bezsprzecznym liderem pod względem słuchalności wśród młodzieży. Pod względem liczby słuchaczy ESKA skutecznie konkuruje ze stacjami o zasięgu ogólnopolskim. Realizuje format muzyczny CHR (Contemporary Hit Radio), czyli hity na czasie, prezentując aktualne muzyczne hity z kraju i zagranicy oraz oferując szeroko rozumianą rozrywkę.

ESKA to muzyka, rozpoznawalne osobowości antenowe, dynamiczny przekaz, nowoczesne produkcje oraz serwisy informacyjne. Stacja stawia na interakcję z słuchaczami, nie tylko na antenie, ale także poprzez stronę internetową i kanały socialmediowe. Radio ESKA ma największy fanpage na Facebooku wśród wszystkich działających w Polsce mediów – profil stacji skupia 2 mln fanów. Jest także najpopularniejszą stacją radiową na Instagramie.

Pod marką ESKA działają także: telewizja muzyczna ESKA TV, portal muzyczno-rozrywkowy Eska.pl, platforma rozrywki eskaGO.pl, serwis informacyjny eskaINFO.pl, baza gier online eskagames.pl oraz serwis filmowy ESKAcinema.pl.

Comments

comments

253
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...