Radio Akademia uruchomiła internetowe Radio Go

Informacja Prasowa - 05.11.2019
185

Radio Akademia uruchomiła internetowe Radio Go

Radio Akademia uruchomiła internetowe Radio Go

 Radio Go to projekt stworzony specjalnie dla najlepszych i najbardziej obiecujących absolwentów Radio Akademii. Po zakończeniu nauki otrzymują oni możliwość praktycznego doskonalenia swoich umiejętności, prowadząc program w studiu radiowym i kontaktując się ze słuchaczami.

Radio Go dostępne jest pod adresem radiogo.pl.

 Od chwili powołania Radio Akademii planowaliśmy rozszerzenie tego projektu o prawdziwe radio, w którym swoich sił będą mogli spróbować nasi absolwenci. Radio Go daje szansę zdobycia szlifów radiowych w praktyce, z wykorzystaniem w pełni profesjonalnego nowoczesnego studia radiowego. Nasi prezenterzy prowadzą autorskie programy na żywo i mają kontakt z słuchaczami – mówi Norbert Bieńkowski, koordynator projektu Radio Akademii i dziennikarz Radia VOX FM.

 Radio Go to stacja tworzona przez młodych dziennikarzy dla młodych słuchaczy. Oferta muzyczna dobierana jest zgodnie z hasłem pozycjonującym „Gramy bangery”, czyli obejmuje popularne w Internecie utwory różnych gatunków, radosne, pozytywne i idealne na imprezę. Na antenie można usłyszeć hip hop, trap oraz muzykę elektroniczną. Radio Go dostępne jest pod adresem https://radiogo.pl/, przez platformę eskaGO (https://gotoschool.eskago.pl/) oraz przez stronę Radio Akademii (http://www.radioakademia.pl/radiogo.php).

Radio Akademia powstała wiosną 2018 roku z myślą o wszystkich, którzy marzą o pracy w radiu i chcą poznać radio od kuchni. Szkolenie obejmuje m.in. zajęcia z dziennikarstwa informacyjnego, formatowania muzycznego, warsztaty prezenterskie czy emisję głosu. Nowo utworzone internetowe Radio Go to uzupełnienie oferty Akademii adresowane do najlepszych absolwentów.

Radio Akademia jest projektem szkoleniowym realizowanym przez stacje Grupy Radiowej Time: Radio VOX FM, Radio ESKA, Radio WAWA i Eska ROCK. Już wkrótce rozpocznie się rekrutacja na semestr wiosenny 2020 roku. Szczegóły na stronie: www.radioakademia.pl.

Comments

comments

185
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...