Radek Kotarski o wakacjach… z Wakacje.pl

Informacja Prasowa - 07.06.2019
139

Radek Kotarski o wakacjach... z Wakacje.pl

Zabawny, pouczający, wielowątkowy, a przede wszystkim ciekawy zbiór informacji o tym, jak na przestrzeni dziejów wyglądały kwestie wypoczynku, urlopu, turystyki – oto efekt współpracy, jaką portal Wakacje.pl nawiązał z Radkiem Kotarskim, prowadzącym edukacyjny kanał edukacyjny Polimaty.

Popularny vloger od 2011 publikuje na różnych platformach audycje popularnonaukowe, cieszące się wielką popularnością. Obecnie kanał Polimaty ma blisko 600 tys. subskrybentów na serwisie YouTube. Autor w przystępny, lekki i niepozbawiony humoru sposób przedstawia zagadnienia i nieznane fakty ze wszystkich dziedzin życia.

Tematem najnowszego odcinka są wakacje, a właściwie „wakacja”, bo taka była pierwotna forma tego słowa, oznaczającego ponadmiesięczną przerwę w nauce w szkołach jezuickich. Radek Kotarski opowiada w nim m.in. o kontrowersyjnej idei urlopu wywiedzionej przez Wilhelma Zdobywcę, nawiązuje też do wizyty we Wrocławiu słynnego Casanovy, a także do walki o wczasy orbisowskie w czasach PRL. Ale to tylko mała próbka – w ciągu 20 minut nie poczujemy nudy ani przez sekundę!

Wakacje.pl to internetowa platforma sprzedaży wycieczek i sieć blisko 200 salonów stacjonarnych w całej Polsce. Marka agreguje oferty ponad 100 biur podróży, będąc krajowym liderem wśród multiagentów turystycznych. Współpraca z Radkiem Kotarskim to jeden z punktów obchodzonego przez firmę w tym roku jubileuszu 20-lecia.

Wideo dostępne jest pod poniższym linkiem:

https://youtu.be/J5dCfpB18NA

Comments

comments

139
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...