PZU z nową kampanią ubezpieczeń dla dzieci na wakacje

Informacja Prasowa - 29.05.2019
230

PZU z nową kampanią ubezpieczeń dla dzieci na wakacje

Od poniedziałku trwa wsparta intensywną kampanią reklamową ogólnopolska akcja„Wakacje z PZU. Bezpieczne Dziecko”. Jej grupą docelową są rodzice.  Akcja ma na celu bezpłatne objęcie ich dzieci polisą od następstw nieszczęśliwych wypadków do końca wakacji szkolnych, czyli do 1 września. Polisa dla dziecka na całe wakacje działa 24 godziny na dobę na całym świecie. Ubezpieczenie obejmuje nieszczęśliwe wypadki, nawet te powstałe w czasie uprawiania sportów – również wyczynowo.

 „Od wielu lat Grupa PZU angażuje się i aktywnie działa na rzecz promocji bezpieczeństwa. W zeszłym roku PZU SA przeprowadziło kampanię „Odblaski – dziecko bezpieczne na drodze”. W ramach tej akcji rozdaliśmy wszystkim uczniom klas I-III w szkołach podstawowych w całej Polsce ponad 1 600 000 odblasków z wbudowaną migającą lampką. Tym razem chcemy zadbać o beztroskie wakacje wszystkich dzieci w Polsce. Dlatego spółka z Grupy PZU – PZU Pomoc zaoferuje rodzicom możliwość bezpłatnego skorzystania z ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków dla ich dzieci. Akcja obejmuje również pełnoletnich uczniów i studentów do 25. roku życia”– Magdalena Kicińska, Dyrektor Zarządzający ds. Marketingu w PZU.

Kampania została przygotowana przez agencję Red8. Produkcja spotu powierzona została studiu Lemon, a reżyseria Michałowi Gazdzie. Planowaniem
i zakupem mediów zajął się Universal McCann. Kampania obejmująca szeroko-zasięgowe media startuje 27 maja i będzie trwać do zakończenia akcji, czyli do 21 czerwca.

Kampanię wspiera konkurs fotograficzny na oficjalnym profilu PZU na portalu Facebook. Na zwycięzców konkursu czeka 10 voucherów na sprzęt sportowy o wartości 2 000 zł każdy. Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie, powinien przesłać swoje zdjęcie z wakacji i krótko opisać wspomnienia z nim związane. Wszystkie szczegóły dostępne są na profilu PZU na portalu Facebook: www.facebook.com/grupapzu. Konkurs potrwa do 21 czerwca.

W celu skorzystania z ubezpieczenia rodzice wypełniają formularz deklaracji przystąpienia i wyrażają zgody na przetwarzanie swoich danych we wskazanych celach, na stronie www.wakacjezpzu.pl Dzieci w wieku 18-25 lat również mogą przystąpić do ubezpieczenia, samodzielnie wypełniając formularz.

Spot kampanijny można obejrzeć na YT ubezpieczyciela: https://www.youtube.com/watch?v=XXlnJVRrMdc

 

 

Comments

comments

230
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...