PZU Risk Engineering Days 2016

Informacja Prasowa - 13.10.2016
289

13-14.10, Sopot, PZU Risk Engineering Days

Już po raz czwarty w Sopocie, 13 i 14 października z inicjatywy PZU odbywa się konferencja Risk Engineering Days. W tym roku dotyczyć będzie innowacji w polskim przemyśle oraz zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem. W trakcie spotkania przyznane zostaną także statuetki „Lider bezpieczeństwa w przemyśle” oraz „Osobowość w dziedzinie bezpieczeństwa w przemyśle”.

Z inicjatywy PZU w Hotelu Sheraton w Sopocie spotkają się przedstawiciele wiodących przedsiębiorstw i zakładów przemysłowych w Polsce, świata nauki oraz instytucji państwowych, aby rozmawiać o innowacjach i bezpieczeństwie w przemyśle. Zaproszeni prelegenci zaprezentują kierunki działań związane z wyzwaniami oraz nowymi zagrożeniami, które stoją dziś przed przedsiębiorstwami.

Nasze coroczne spotkanie to platforma wymiany myśli i wniosków na temat wdrażanych rozwiązań – mówi Dariusz Gołębiewski z PZU Lab i dodaje: – Stanowi ono doskonałą okazję do podzielenia się informacjami na temat dobrych praktyk w zakresie zapewnienia ciągłości prowadzonej działalności, które zostały wypracowane i wdrożone w przedsiębiorstwach. To także miejsce do zaprezentowania nowoczesnych rozwiązań technicznych minimalizujących ryzyko wystąpienia awarii.

Wśród zaproszonych gości są przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska, Polskiej Izby Ubezpieczeń czy Urzędu Dozoru Technicznego. W spotkaniu wezmą także udział naukowcy z McNeese State University w USA, University of Strathclyde w Wielkiej Brytanii oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Polskich przedsiębiorców reprezentować będą m.in. przedstawiciele Grupy Azoty czy PKN Orlen.

Comments

comments

289
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...