PUMA prezentuje trzecią odsłonę projektu PUMA Talents

Informacja Prasowa - 26.09.2019
1

PUMA prezentuje trzecią odsłonę projektu PUMA Talents

Wczoraj, 24.09.2019 roku, odbyła się premiera trzeciej odsłony inicjatywy PUMA Talents. Światło dzienne ujrzał teledysk utworu “INTRUZ” który powstał
we współpracy White’a 2115 z alternatywną artystką z ukrainy LUNĄ.

 

PUMA Talents to projekt wspierający młodych artystów muzycznych, którzy nie boją się iść pod prąd niesutannie rozwijają swój talent. Mamy już za sobą wszystkie trzy odsłony inicjatywy – po utworze Darii Zawiałow, Ralpha Kaminskiego i schaftera “Czy słyszysz mnie?” oraz “Jak chciałbym żyć” Kuby Karasia i Jana-Rapowanie, przyszła pora na kawałek “INTRUZ”, autorstwa White’a 2115 i Luny.

Piosence “INTRUZ” towarzyszy teledysk, którego akcja toczy się w kilku miejscach; początkowo White 2115 zabiera widza na przejażdżkę samochodem po miejskich aglomeracjach, gdzie wychwytuje utalentowane osoby i zabiera je ze sobą. Następnie przenosimy się do mieszkania w kamienicy, gdzie Luna razem z pozostałymi bohaterami wprowadza nas w świat, w którym każdy z talentów może być sobą i dać upust swoim emocjom. Poprzez teledysk artyści chcieli pokazać, że posiadanie talentu i oddawanie się swoim pasjom daje wolność i zmienia światopogląd. Klip został wyreżyserowany przez Alana Willmanna, a za zdjęcia odpowiada Piotr Uznański. Trzeciej odsłonie projektu towarzyszy także sesja zdjęciowa, którą wykonał Wiktor Malinowski. Za całościową koncepcję kampanii, strategię oraz jej przebieg odpowiada agencja high&, która stoi również za pozyskaniem artystów do projektu, współpracą z nimi oraz produkcją teledysku, sesji zdjęciowej  i utworu.

Zwieńczeniem inicjatywy PUMA Talents był event, który odbył się 24.09.2019 roku w Reducie Banku Polskiego w Warszawie. Na miejsce przybyło ok. 300 gości, którzy mieli okazję jako pierwsi usłyszeć na żywo kawałki, które powstały w ramach projektu. Na scenie wystąpili m.in.: Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Jan-Rapowanie, Kuba Karaś z zespołu The Dumplings, White 2115 oraz LUNA.

 

Comments

comments

1
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...