PUMA prezentuje trzecią odsłonę projektu PUMA Talents

Informacja Prasowa - 26.09.2019
143

PUMA prezentuje trzecią odsłonę projektu PUMA Talents

Wczoraj, 24.09.2019 roku, odbyła się premiera trzeciej odsłony inicjatywy PUMA Talents. Światło dzienne ujrzał teledysk utworu “INTRUZ” który powstał
we współpracy White’a 2115 z alternatywną artystką z ukrainy LUNĄ.

 

PUMA Talents to projekt wspierający młodych artystów muzycznych, którzy nie boją się iść pod prąd niesutannie rozwijają swój talent. Mamy już za sobą wszystkie trzy odsłony inicjatywy – po utworze Darii Zawiałow, Ralpha Kaminskiego i schaftera “Czy słyszysz mnie?” oraz “Jak chciałbym żyć” Kuby Karasia i Jana-Rapowanie, przyszła pora na kawałek “INTRUZ”, autorstwa White’a 2115 i Luny.

Piosence “INTRUZ” towarzyszy teledysk, którego akcja toczy się w kilku miejscach; początkowo White 2115 zabiera widza na przejażdżkę samochodem po miejskich aglomeracjach, gdzie wychwytuje utalentowane osoby i zabiera je ze sobą. Następnie przenosimy się do mieszkania w kamienicy, gdzie Luna razem z pozostałymi bohaterami wprowadza nas w świat, w którym każdy z talentów może być sobą i dać upust swoim emocjom. Poprzez teledysk artyści chcieli pokazać, że posiadanie talentu i oddawanie się swoim pasjom daje wolność i zmienia światopogląd. Klip został wyreżyserowany przez Alana Willmanna, a za zdjęcia odpowiada Piotr Uznański. Trzeciej odsłonie projektu towarzyszy także sesja zdjęciowa, którą wykonał Wiktor Malinowski. Za całościową koncepcję kampanii, strategię oraz jej przebieg odpowiada agencja high&, która stoi również za pozyskaniem artystów do projektu, współpracą z nimi oraz produkcją teledysku, sesji zdjęciowej  i utworu.

Zwieńczeniem inicjatywy PUMA Talents był event, który odbył się 24.09.2019 roku w Reducie Banku Polskiego w Warszawie. Na miejsce przybyło ok. 300 gości, którzy mieli okazję jako pierwsi usłyszeć na żywo kawałki, które powstały w ramach projektu. Na scenie wystąpili m.in.: Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Jan-Rapowanie, Kuba Karaś z zespołu The Dumplings, White 2115 oraz LUNA.

 

Comments

comments

143
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...