Publio.pl poleca charytatywny audiobook „Najpiękniejsze baśnie świata”

Informacja Prasowa - 04.01.2018
149

Publio.pl poleca charytatywny audiobook „Najpiękniejsze baśnie świata”

„Najpiękniejsze baśnie świata” to wyjątkowy audiobook, na którym najbardziej znane baśnie czytają Jan Nowicki oraz aktorzy z Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie mieszkańców tej placówki. Audiobook można kupić na Publio.pl lub otrzymać w prezencie wraz z telefonem marki myPhone.

Publio.pl i myPhone proponują wyjątkowy audiobook, który sprawi radość najbliższym, a jednocześnie wspomoże artystów, którzy przed laty bawili i wzruszali widzów swoim talentem. „Najpiękniejsze baśnie świata” to ponad 150 minut najpiękniejszych baśni, które poprzedza preambuła czytana przez Jana Nowickiego.

Na audiobooku znalazły niezapomniane baśnie braci Grimm: „Roszpunka” (czyta Jan Nowicki), „Śnieżka” (czyta Halina Kowalska) i „O czterech muzykantach z Bremy” (czyta Włodzimierz Nowak), a także klasyczne baśnie Hansa Christiana Andersena: „Brzydkie Kaczątko” (czyta Eugenia Herman) i „Calineczka” (czyta Andrzej Szopa), oraz popularne baśnie Artura Oppmana: „Śpiąca Królewna” (czyta Danuta Gellert) i „Kot w Butach” (czyta Włodzimierz Nowak).

Wydawnictwo powstało w ramach projektu społecznego „Bo najważniejszy jest głos. Usłysz Skolimów”, którego inicjatorem i realizatorem jest firma myPhone – producent telefonów klasycznych dla seniorów.

Więcej o projekcie oraz o tym, jak w łatwy sposób można wesprzeć Dom Artystów w Skolimowie, można przeczytać na stronie myphone.pl/klasycznie.

Audiobook można kupić na Publio.pl w cenie 9,90 zł. Cały dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Kod uprawniający do pobrania audiobooka otrzymają także wszystkie osoby, które do 31 marca br. zakupią klasyczny telefon marki myPhone.

Comments

comments

149
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...