Publio.pl obchodzi 5. urodziny. Z tej okazji promocje i oferty specjalne

Informacja Prasowa - 09.05.2017
262

Publio.pl obchodzi 5. urodziny. Z tej okazji promocje i oferty specjalne

Przez pięć dni – od wtorku, 9 maja br. do soboty, 13 maja br. internetowa księgarnia Publio.pl będzie świętować swoje 5. urodziny. Z tej okazji czytelnicy e-booków będą mogli skorzystać z atrakcyjnych promocji oraz wziąć udział w wyjątkowym konkursie.

Każdego dnia w trakcie urodzinowego tygodnia Publio.pl będzie można kupić e-booki innego wydawnictwa w obniżonej cenie. W promocji będą kolejno dostępne tytuły Wydawnictwa Literackiego, wydawnictwa Prószyński i S-ka, wydawnictwa Świat Książki, Wydawnictwa Agora i Wydawnictwa Czarna Owca.

Ponadto z okazji urodzin Publio.pl codziennie inny e-book będzie dostępny w cenie 1 zł.

Do świętowania 5. urodzin Publio.pl zaprosiło również zaprzyjaźnione redakcje i firmy, które na każdy dzień przygotowały dla użytkowników księgarni „Top 10” polecanych e-booków, których cena zostanie obniżona o 50%. Najlepsze tytuły będą polecały redakcje Weekend.Gazeta.pl, „Książek. Magazynu do czytania” i „Co Jest Grane 24”, a także firmy – PocketBook i Grupa Unity.

Z okazji 5. urodzin Publio.pl przygotowało dla swoich użytkowników także specjalny konkurs, w którym pięć osób może wygrać aż rok czytania za darmo. Szczegóły zabawy będzie można znaleźć już jutro w serwisie Publio.pl.

Publio.pl to działająca od 2012 r. internetowa księgarnia Agory, która oferuje czytelnikom ponad 20 tys. e-booków i audiobooków oraz prawie 300 tytułów prasowych od najlepszych polskich wydawców. Codziennie przygotowuje dla swoich czytelników specjalne akcje promocyjne, posiada atrakcyjny wybór bezpłatnych e-booków i oferuje profesjonalne wsparcie techniczne. Publio.pl co roku bierze udział w Warszawskich Targach Książki, proponując czytelnikom m.in. akcję „Książka za książkę”.

Comments

comments

262
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...