Publicon z obsługą PR dla SRDK Architekci Studio Śródka

Informacja Prasowa - 19.08.2021
152

Publicon z obsługą PR dla SRDK Architekci Studio Śródka

Publicon z obsługą PR dla SRDK Architekci Studio Śródka

SRDK Architekci Studio Śródka to autorska pracownia projektowa działająca nieprzerwanie od 1986 r. – początkowo jako Studio Projekt. Na jej potencjale zbudowany został Archicom, jedna z większych firm deweloperskich. Teraz kiedy SRDK Architekci Studio Śródka jest znowu autonomiczną pracownią projektową, agencja Publicon zajmie się jej komunikacją zewnętrzną, w tym m.in. działaniami media relations, bieżącym konsultingiem i doradztwem strategicznym.

Dorota Jarodzka-Śródka i Kazimierz Środka jako generalni projektanci SRDK wraz z zespołem architektów, inżynierów, technologów, architektów wnętrz i artystów plastyków oferują inwestorom analizy, badania, projekty urbanistyczne, architektoniczne, instalacyjne, a także inwestorstwo zastępcze. W portfolio studia SRDK znajduje się ponad 150 zrealizowanych projektów, w tym takie wizytówki Wrocławia jak Browary Wrocławskie, Olimpia Port, Centrum Sztuki Piekarnia Wrocław, City Forum czy Pociąg do nieba.

Wierzymy w relacje. Znamy się z panią Dorotą i panem Kazimierzem od 10 lat, kiedy Publicon obsługiwał Archicom. Za nami wiele dyskusji o urbanistyce, projektowaniu, ale też komunikacji. Na styku tych rozmów powstają świetne projekty i cieszymy się, że dalej możemy tę synergię rozwijać – mówi Karolina Sikorska, Senior PR Manager/Partner.

Ze strony agencji Publicon za prowadzenie działań odpowiada zespół składający się z Karoliny Sikorskiej, Senior PR Managera/Partnera oraz Pauliny Kozłowskiej, PR Executive. Agencja ma bardzo duże doświadczenie w pracy dla firm deweloperskich i architektonicznych, od kilkunastu lat współpracuje z Polskim Związkiem Firm Deweloperskich, na przestrzeni lat wprowadziła na rynek wiele inwestycji, a także wspomogła działania firm projektowych – znanych oraz dopiero budujących swoje portfolio na polskim rynku. Agencja stoi za identyfikacją wizualną oraz strategią komunikacji takich inicjatyw jak Literackie Osiedla czy Mieszkaniowy Dzień́ Otwarty, a także realizowanego w latach 2010-2018 wydarzenia „Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu”. Wspólnie z PZFD Wrocław organizuje Dni Dewelopera.

Biznes to znacznie więcej niż zarabianie pieniędzy – dla mnie zawsze Państwo Śródkowie byli kimś ważniejszym niż partnerzy biznesowi. Ich otwartość, szerokie horyzonty, życzliwość, ich umiejętność budowania zespołu i trwałe relacje z ludźmi (w SRDK pracują ludzie, którzy są tam od początku), prawdziwość, doświadczenie i wykraczanie poza horyzonty są dla nas też nauką, dlatego bardzo cieszymy się z tej współpracy – komentuje Szymon Sikorski, CEO & Founder Publicon.

 

Comments

comments

152
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...