Public Policy zmienia strukturę

Informacja Prasowa - 05.05.2021
118

Public Policy zmienia strukturę

Public Policy zmienia strukturę

Public Policy, firma doradcza specjalizująca się w ochronie zdrowia, zmienia strukturę zespołu. Od maja 2021 roku stanowisko Dyrektora ds. Operacyjnych objął Marek Wleklik, a do zespołu konsultantów dołączyła Anna Rachwał.

Marek Wleklik posiada tytuł doktora nauk farmaceutycznych. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Przez ostatnich kilkanaście lat w firmach Takeda oraz Nycomed prowadził działy Market Access, Public Affairs/Governmental Affairs oraz Business Development. Nowy Dyrektor ds. Operacyjnych w Public Policy posiada wieloletnie doświadczenie w nawiązywaniu strategicznych relacji z kluczowymi ośrodkami kształtującymi polski rynek farmaceutyczny.  Marek Wleklik realizował cele strategiczne w obszarach rozwoju biznesu, wprowadzał na rynek nowe produkty i technologie. Odpowiadał również za negocjacje, poszerzenia portfela produktów oraz za prowadzenie procesów refundacyjnych.

Z Public Policy Marek Wleklik współpracuje od dwóch lat. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za koordynację projektów komunikacyjnych oraz nadzór nad pracą zespołu konsultantów.

Od maja do zespołu Public Policy dołączyła Anna Rachwał, która pracowała wcześniej w działach Healthcare agencji CEC Governmental Relations oraz Viewpoint Group. W Public Policy obejmie stanowisko starszego konsultanta. Będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów z obszaru Public Affairs oraz wspieranie organizacji pozarządowych w ramach projektów społecznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zdecydowaliśmy o zmianie struktury i nowym podziale kompetencji w naszym zespole. Chcemy maksymalnie wykorzystać jego zasoby i zapewnić naszym partnerom najlepszy serwis. Zamierzamy kontynuować rozwój w obszarze Public Affairs, który pozostanie trzonem naszej działalności. Szukamy także nowych możliwości. Budujemy kompetencje umożliwiające prowadzenie działalności analitycznej oraz kompleksowego doradztwa dla sektora ochrony zdrowia. Spodziewamy się kolejnych uzupełnień zespołu jesienią – komentuje Wojciech Wiśniewski, założyciel i prezes Zarządu Public Policy Sp. z o.o.

Public Policy Sp. z o.o. to firma realizująca strategie z obszaru ochrony zdrowia dla przedsiębiorstw, ich związków, organizacji pozarządowych oraz eksperckich.

Comments

comments

118
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...