Public Policy rozszerza działalność o social media i digital

Informacja Prasowa - 11.08.2022
265

Do zespołu agencji dołączył Rafał Wasilczyk

Public Policy rozszerza działalność o social media i digital

Public Policy rozbudowało zakres świadczonych usług o działania z obszaru social media
i digital. Do zespołu agencji dołączył Rafał Wasilczyk, który jest odpowiedzialny za tworzenie strategii komunikacji i kompleksową obsługę klientów w mediach społecznościowych.

Public Policy zostało założone w 2019 r. Realizuje projekty Public Affairs i Public Relations
w dziedzinie ochrony zdrowia na rzecz przedsiębiorstw, ich związków, organizacji pozarządowych oraz eksperckich. Agencja wspiera w ramach projektów społecznych organizacje pozarządowe, zabiegające o poprawę opieki nad pacjentami zmagającymi się m.in. z chorobami onkologicznymi i rzadkimi.

Social media i aktywności z obszaru digital stanowią obecnie nieodłączny element nowoczesnych i skutecznych działań komunikacyjnych. Mając to na uwadze, postanowiliśmy podjąć współpracę z Rafałem. Jestem przekonany, że jego bogate doświadczenie przyczyni się do wsparcia komunikacyjnego naszych klientów. Stale się rozwijamy i zwiększamy zakres kompetencji, które kompleksowo uzupełniają nasze działania w pozostałych obszarach – mówi Wojciech Wiśniewski, Założyciel i Prezes Zarządu Public Policy Sp. z o.o.

Rafał Wasilczyk jest od ponad 14 lat związany z marketingiem, specjalizując się w działaniach z zakresu social media i digital. Doświadczenie zdobywał pracując w firmach z sektora retail, FMCG, wydawniczego czy ubezpieczeniowego, gdzie był odpowiedzialny za działania promocyjne, budowanie marek i ich komunikację w środowisku online. Jest również ekspertem z zakresu Google Ads i Facebook Ads, czego potwierdzenie stanowią prestiżowe certyfikaty Google oraz Meta. Rafał Wasilczyk jest także szkoleniowcem i popularyzatorem wiedzy z obszaru digital. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Zdrowie Publiczne.

Comments

comments

265
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...