Public Dialog rozpoczęło współpracę z SimFabric S.A.

Jerzy Ciszewski - 21.12.2020
160

Public Dialog rozpoczęło współpracę z SimFabric S.A.

Public Dialog rozpoczęło współpracę z SimFabric S.A.

 Agencja Public Dialog rozpoczęła współpracę z SimFabric S.A. – wydawcą, studiem portującym i producentem gier komputerowych, który w 2020 r. zadebiutował na giełdzie NewConnect.

W ramach podpisanej umowy agencja zajmuje się doradztwem w obszarze komunikacji korporacyjnej, produktowej i IR. Projekt ze strony agencji obsługiwany jest przez zespół prowadzony przez Agatę Rybus (Senior Account Executive). Konsultanci Public Dialog są odpowiedzialni za opracowanie i realizację strategii PR, prowadzenie biura prasowego oraz doradztwo przy investor relations. Umowa na świadczenia została podpisana w wyniku działań new business agencji.

Spółka SimFabric powstała w 2016 roku, po otrzymaniu głównej nagrody ESA (Europejskiej Agencji Kosmicznej) w konkursie na najlepszą aplikację kosmiczną. W 2020 roku w drodze przekształcenia kapitałowego stała się spółką akcyjną i zadebiutowała na giełdzie NewConnect, odnotowując rekordowe w branży zyski. SimFabric S.A. tworzy i portuje symulatory i gry na komputery PC oraz konsole. Dodatkowo, w 2020 roku spółka powołała dwie spółki zależne: MobileFabric S.A., której celem jest rozwój gier na urządzenia mobilne, oraz VRFabric S.A., która odpowiada za rozwój gier na gogle wirtualnej rzeczywistości. SimFabric aktywnie prowadzi również działania B+R, mające na celu stworzenie innowacyjnych rozwiązań w branży gier komputerowych. SimFabric S.A. jest spółką stowarzyszoną z grupą PlayWay.

 

Comments

comments

160
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...