Public Dialog dla branży finansowej

Informacja Prasowa - 20.02.2017
115

Public Dialog dla Volkswagen Financial Services

Agencja Public Dialog współpracuje z Volkswagen Financial Services. Umowa obejmuje doradztwo strategiczne w zakresie komunikacji korporacyjnej, content marketing oraz organizację wydarzeń specjalnych. 

Agencja Public Dialog została wybrana w drodze przetargu. Po jej stronie za współpracę z VWFS odpowiadają: Artur Cheba – Senior Account Manager oraz Hubert Koszela – Account Executive.

W ramach kontraktu agencja jest odpowiedzialna za: doradztwo w zakresie media relations, pozycjonowanie ekspertów, prowadzenie biura prasowego, organizację wydarzeń specjalnych oraz tworzenie i dystrybucję treści.

Volkswagen Financial Services (VWFS) jest ramieniem finansowym Volkswagen AG, które dostarcza rozwiązania finansowe dla wszystkich marek samochodowych Grupy Volkswagen, na 51 rynkach świata. Kluczowe obszary działania VWFS to: bank, leasing, ubezpieczenia i mobilność. VWFS oferuje pod jedną marką usługi finansowe związane z zakupem i eksploatacją samochodów dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz ubezpieczenia i bankowość elektroniczną. Mobilność – wyraża orientację na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów i przyszłe kierunki rozwoju rynku. To połączenie nowoczesnych usług i produktów finansowych z tradycyjnym biznesem motoryzacyjnym.

Pod marką Volkswagen Financial Services działają w Polsce trzy spółki: Volkswagen Bank Polska S.A. (usługi bankowe), Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (leasing i mobilność) i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. (ubezpieczenia).

Zobacz:

Public Dialog z dwoma nowymi klientami

Public Dialog zajmie się komunikacją E.Leclerc

Comments

comments

115
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...