Ptak Warsaw Expo nowym członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

Informacja Prasowa - 21.02.2018
253

Ptak Warsaw Expo nowym członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

W lutym 2018 roku do grona członków Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączył PTAK WARSAW EXPO.

Jest to największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej. Powstało z myślą o organizacji międzynarodowych targów, kongresów, konferencji, szkoleń, imprez masowych i innych eventów komercyjnych również przez firmy zewnętrzne. Ptak Warsaw Expo organizuje ponad 30 własnych wydarzeń targowych z różnych dziedzin gospodarki, którym towarzyszą kongresy, konferencje i gale. Ptak Warsaw Expo tworzy 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej wewnętrznej powierzchni wynoszącej 143 000 m2 oraz ponad 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej. Światowa Organizacja Przemysłu Targowego UFI umieściła Ptak Warsaw Expo na I miejscu w Polsce oraz na 19 miejscu w Europie.

Ptak Warsaw Expo to jedyne w Polsce centrum targowe o tak wyjątkowej lokalizacji. Położone jest 10 minut jazdy od największego w kraju międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina i 15 minut jazdy od ścisłego centrum Warszawy, przy zbiegu najważniejszych dróg krajowych S7 i S8 oraz autostrady A2. Dzięki temu Ptak Warsaw Expo stwarza idealne warunki do biznesowych spotkań na najwyższym poziomie.

Instytucje reprezentuje Żaneta Berus dyrektor zarządzająca PTAK WARSAW EXPO. Pani Żaneta od wielu lat działa w SBE (poprzednio reprezentowała inny podmiot), a jako członek zwyczajny dołączyła do Stowarzyszenie Branży Eventowej w maju 2017 roku. Dziś pełni w SBE funkcję członka zarządu. Odpowiedzialna jest za rozwój Stowarzyszenia na arenie międzynarodowej. Z jej inicjatywymają być budowane relacje z innymi centrami targowymi w całej Europie, a także ze stowarzyszeniami międzynarodowymi. Jest to ogromna szansa dla całej branży eventowej, która powinna rozwijać się w kraju ale też zbierać doświadczenia i dzielić się wiedzą na poza granicami państwa.

Stowarzyszenie Branży Eventowej objęło patronat nad Międzynarodowymi Targami Elektroniki Użytkowej ELECTRONICS SHOW 13-15 kwietnia 2018 Ptak Warsaw Expo oraz nad targami World Travel Show w dniach 19 -21 października 2018r

Comments

comments

253
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...