„Psychologia miłości” – specjalne wydanie z najlepszymi tekstami z „Wysokich Obcasów”

Informacja Prasowa - 28.02.2017
196

„Psychologia miłości” - specjalne wydanie z najlepszymi tekstami z „Wysokich Obcasów”

Jak nie zepsuć dobrej relacji? Jak żyć po zdradzie? Jakie są granice wolności w związku? Jakie są groźne mity o miłości? Dlaczego ludzie kochają się za bardzo? – na te i inne pytania odpowiadają wybitni psychologowie i seksuolodzy w „Psychologii miłości” – specjalnym wydaniu tygodnika „Wysokie Obcasy”, które ukaże się we wtorek – 28 lutego br.

To specjalne wydanie „Wysokich Obcasów” jest o związkach. Co za odpowiedzialność doradzać w tej sprawie! – mówi Paulina Reiter, redaktorka naczelna wydania. – Sceptycznie podchodzę do porad innych. Ale po lekturze wywiadów zamieszczonych w tym magazynie myślę, że każdy może wyciągnąć kilka lekcji. Albo przynajmniej zatrzymać się na chwilę i zastanowić: czego potrzebuję? Zapytać bliską osobę, czego chce ona. Pozwolić sobie na odwagę szczerości wobec siebie samego, wobec partnera. Jeśli nie znajdziemy gotowych odpowiedzi, to może chociaż wskazówkę, w którą stronę do tego wymarzonego raju – dodaje.

Wydanie zostało podzielone na cztery części: „Higiena związku”, „Zdrada”, ‘Seks” i Miłość”. W każdej z nich można znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania oraz porady wybitnych specjalistów, m.in. Zbigniewa Lwa-Starowicza, Alicji Długołęckiej, Bogdana de Barbaro, Andrzeja Depki oraz Bogdana Wojciszkego.

Pismo „Psychologia miłości” będzie dostępne w punktach sprzedaży prasy przez ponad dwa miesiące. Wydanie będzie można również kupić na Kulturalnysklep.pl oraz – w formie cyfrowej – na Publio.pl. Numer kosztuje 13,99 zł i zawiera 124 strony w formacie 205×270 mm.

Wydanie „Psychologii miłości” jest promowane w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki) oraz w internecie (Wyborcza.pl i serwisy społecznościowe). Działania reklamowe przygotował zespół promocji „Wysokich Obcasów”.

Światem rządzą kobiety” – poprzednie specjalnie wydanie „Wysokich Obcasów” – ukazało się w styczniu br. i wciąż jest dostępne na rynku.

Comments

comments

196
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...