Przysmaki z całego świata w Galerii Kazimierz

Informacja Prasowa - 09.10.2019
45

Przysmaki z całego świata w Galerii Kazimierz

Ponad 20 szefów kuchni, dania z najbardziej odległych zakątków świata, bogate menu dla wielbicieli dań mięsnych oraz wegan i wegetarian. Tak smakowicie zapowiada się październikowa edycja Food Truck Festivalu w Galerii Kazimierz. Już w najbliższy piątek do Krakowa przyjadą najlepsze mobilne kuchnie.

Wrześniowa odsłona Food Truck Festivalu odbywającego się na placu przy Galerii Kazimierz udowodniła, że prawdziwym smakoszom w żadnym stopniu nie przeszkadza jesienna aura pogodowa. Wydarzenie cyklicznie organizowane przez krakowskie centrum handlowe jest bowiem doskonałą okazją, nie tylko do skosztowania menu z różnych stron naszego globu, ale również świetną okazją do spędzenia wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

W dniach 11-13 października w ramach ostatniej w tym roku edycji Food Truck Festivalu do miasta przyjadą ponownie mobilne kuchnie, które uznawane są za najlepsze według entuzjastów polskiego street foodu. Każdy będzie więc miał możliwość spróbować m.in.: japońskiego sushi czy krewetek w tempurze, meksykańskiego tacos i burrito, hiszpańskich churros, amerykańskich tostów i hot-dogów czy włoskiej pizzy z pieca opalanego drewnem. Pierwszy raz do Krakowa zawita też mobilna kuchnia serwująca kulinarne wariacje na temat klopsików przyrządzonych w stu procentach z warzyw i innych składników pochodzenia roślinnego. Będzie to jedno z wielu miejsc, które zapewnią szeroki wybór dań i przysmaków z myślą o weganach i wegetarianach. 

Z kolei mali i duzi fani deserów będą mogli spróbować cieplutkich kurtoszy z nadzieniem oraz w wielu orzechowych posypkach. Natomiast na wielbicieli naszej rodzimej kuchni z różnych części kraju czekać będą złociste, smażone pierogi.

Food Truck Festival przed Galerią Kazimierz trwać będzie w piątek i sobotę w godz. 11-21 oraz w niedzielę w godz. 11-20. Będzie to już ostania szansa w tym roku na skosztowanie dań z kuchni na czterech kółkach.

Comments

comments

45
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...