„Przewodnik astronomiczny na lato” z „Gazetą Wyborczą”

Informacja Prasowa - 11.06.2019
25

„Przewodnik astronomiczny na lato" z „Gazetą Wyborczą"

W środę i czwartek – 12 i 13 czerwca br. do „Gazety Wyborczej” dołączony zostanie bogato ilustrowany dwuczęściowy „Przewodnik astronomiczny na lato” autorstwa popularyzatora astronomii Karola Wójcickiego. Z dodatku czytelnicy dowiedzą się, jakie niezwykłe zjawiska będzie można zaobserwować na niebie w czasie nadchodzących wakacji.

Karol Wójcicki zaprasza na wakacyjny spacer po nocnym niebie, w którym – na łamach swojego przewodnika – objaśnia, jakie atrakcje można na nim dostrzec w lipcu i sierpniu. W praktycznym informatorze przeczytać będzie można m.in. kiedy nastąpią zaćmienie Słońca i Księżyca, przelot satelit lub deszcz meteorytów oraz jak fotografować Drogę Mleczną, aby stworzyć niezwykłe zdjęcia.

Pierwsza część „Przewodnika astronomicznego na lato” dołączona będzie do „Gazety Wyborczej” w środę – 12 czerwca br., druga – w czwartek, 13 czerwca br. Wydania „Gazety Wyborczej” wraz z dodatkiem wspiera kampania promocyjna w telewizji (TVN, Polsat, stacje tematyczne), a także autopromocja na łamach dziennika, w serwisie Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania przygotował zespół marketingu „Gazety Wyborczej”.

Comments

comments

25
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...