„Przewodnik astronomiczny na lato” w „Gazecie Wyborczej” 

Informacja Prasowa - 04.08.2020
80

„Przewodnik astronomiczny na lato” w „Gazecie Wyborczej” 

„Przewodnik astronomiczny na lato” w „Gazecie Wyborczej” 

Jak obserwować niebo, aby nie przeoczyć spadających gwiazd, planet i innych ciał niebieskich? 4 i 5 sierpnia br. do „Gazety Wyborczej” dołączony zostanie dwuczęściowy „Przewodnik astronomiczny na lato”. Z dodatku czytelnicy dowiedzą się m.in. jakie niezwykłe zjawiska można zaobserwować na sierpniowym niebie.  

Mówi się, że sierpień to miesiąc spadających gwiazd. Jak obserwować niebo, aby ich nie przeoczyć i przy okazji odnajdywać planety i inne ciała niebieskie? „Przewodnik astronomiczny na lato” to dwuczęściowa publikacja, która zawiera informacje jakie atrakcje można dostrzec na sierpniowym niebie i jak dobrze przygotować się do przygody z astronomiąNa łamach przewodnika czytelnicy znajdą również m.in. porady dotyczące sposobów na fotografowania nieba, gdzie i kiedy szukać na nim komet i spadających gwiazd czy dostrzec satelity – w tym najjaśniejszą Międzynarodową Stację Kosmiczną.

„Gazeta Wyborcza” wraz z „Przewodnikiem Astronomicznym na Lato” dostępna będzie we wtorek, 4 i  środę, 5 sierpnia w cenie 4,99 zł.

Wydania wspiera kampania promocyjna w  internecie oraz autopromocja. Działania przygotował i zaplanował dział marketingu „Gazety Wyborczej”.

Comments

comments

80
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...