Przemysław Białkowski Dyrektorem Działu Innowacje w Grupie Interia

Informacja Prasowa - 09.09.2021
0

Przemysław Białkowski Dyrektorem Działu Innowacje w Grupie Interia

Przemysław Białkowski Dyrektorem Działu Innowacje w Grupie Interia

Przemysław Białkowski przechodzi z Polsat News do Grupy Interia. Dziennikarz i prezenter telewizyjny obejmie stanowisko Dyrektora Działu Innowacje. Pokieruje pracą redakcji – Zielona Interia i Geekweek.

W strukturach nowego pionu znajdą się Zielona Interia i Geekweek, który w ramach synergii z Grupą Polsat Plus zasilił portfolio Grupy Interia. Nowy nabytek portalu zostanie wzmocniony kontentowo i operacyjnie przez redakcje Nowe Technologie Interia i Menway. Celem działu kierowanego przez Przemysława Białkowskiego jest jeszcze lepsze wykorzystanie potencjału poszczególnych serwisów i optymalizacja ich działań.

Przemek Białkowski jest świetnym i wszechstronnym dziennikarzem. Bardzo doceniam jego dotychczasowe dokonania w Polsat News oraz współpracę z serwisem Zielona Interia. Z wielką przyjemnością witam go na pokładzie naszej Grupy – mówi Piotr Witwicki, Redaktor Naczelny w Grupie Interia.

Dział Innowacji to połączenie dwóch obszarów przyszłości – technologii i ekologii. Moim zadaniem jest koordynowanie pracy dziennikarzy, którzy piszą w kilku serwisach tematycznych Grupy Interia. Od ekologii i nowych technologii, przez gadżety po ciekawostki naukowe. Chcemy dawać czytelnikom nie tylko newsy ze świata innowacji, ale też najlepsze autorskie treści od naszych dziennikarzy – mówi Przemysław Białkowski Dyrektor Działu Innowacje w Grupie Interia.

Przemysław Białkowski jest dziennikarzem z kilkunastoletnim doświadczeniem w redakcjach radiowych i telewizyjnych. Zaczynał w Polskim Radiu. W 2009 roku dołączył do redakcji Telewizji Polsat. Jako reporter relacjonował najważniejsze wydarzenia na południu Polski. Od 2013 roku prowadził główne programy informacyjne w Polsat News, między innymi Wydarzenia i Nowy Dzień. Z Interią współpracuje od początku tego roku. Jest autorem wideo podcastu ekologicznego tworzonego we współpracy ze Stowarzyszeniem Program Czysta Polska.

Przemysław Białkowski jest także współtwórcą studiów Public Speaker w Wyższej Szkole Bankowej i wykładowcą przedmiotów związanych z wystąpieniami publicznymi.

Comments

comments

0
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...