Przedświąteczne konkursy Rock Radia i zbiórka dla zwierzaków

Informacja Prasowa - 14.12.2017
218

Przedświąteczne konkursy Rock Radia i zbiórka dla zwierzaków

Rock Radio w przedświątecznym czasie zaprasza słuchaczy do wspólnej zabawy, w której można wygrać worek prezentów i choinkę, a także zachęca do pomocy czworonogom.

Od 6 grudnia br. w Rock Radiu działa Poczta św. Mikołaja – konkurs dla słuchaczy rozgrywany w porannym programie „Powstanie Rock Radia”, nadawanym od poniedziałku do piątku w godz 6:00-10:00.
Dzieci piszą listy do św. Mikołaja, a rodzice przesyłają je do redakcji Rock Radia – najciekawsze i najbardziej oryginalne listy otrzymują nagrody: worek z książkami, płytami oraz gadżetami stacji. Do konkursu można też nadsyłać korespondencję ze św. Mikołajem sprzed lat! Na stronie www.rockradio.pl i na profilu stacji na Facebooku dostępnych jest już kilka listów nadesłanych przez zwycięzców konkursu.
Na antenie Rock Radia trwa też akcja „Do choinki” – gra miejska, w której można wygrać choinkę z workiem prezentów od stacji. Codziennie na antenie Rock Radia w audycji „Przystanek Klasyka Rocka” (w godz. 10:00 – 18:00) można usłyszeć wskazówki, gdzie została ukryta kolejna choinka. Kto pierwszy trafi do kryjówki, ten otrzyma nagrody: choinkę z dowozem do domu oraz książki, płyty, gadżety. Akcja jest rozgrywana we wszystkich miastach nadawania stacji.
Obie przedświąteczne zabawy Rock Radia dla słuchaczy potrwają do 22 grudnia br.
Rock Radio zachęca też wszystkich do pomocy czworonogom przed zimą. Zespół stacji prowadzi zbiórkę na rzecz potrzebujących zwierzaków – zbierane są m.in. karmy, koce, miski, przysmaki, czyli wszystko to, czego brakuje w schroniskach. Do warszawskiej redakcji stacji, mieszczącej się w budynku Agory przy ul. Czerskiej 8/10 można przynosić lub przysyłać rzeczy dla schronisk. Na profilu Rock Radia na Facebooku pojawiają się informacje, jak rośnie wspólna paczka zespołu stacji i słuchaczy.
Jednocześnie Rock Radio włączyło się w akcję pod hasłem „Nakarm psa”, organizowaną przez OLX, która trwa do 18 grudnia br. Stacja zachęca słuchaczy do wsparcia schronisk w całej Polsce poprzez aplikację mobilną OLX – za jej pośrednictwem użytkownicy napełniają miski zwierzaków wirtualną karmą, którą potem OLX zamieni na tony pokarmu, a następnie dostarczy do potrzebujących czworonogów.
Więcej informacji – www.rockradio.pl.

 

Comments

comments

218
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...