Przebojem w Nowy Rok

Informacja Prasowa - 08.01.2018
177

Przebojem w Nowy Rok

Wraz z nadejściem Nowego Roku w kalendarzach większości z nas pojawia się nowa lista postanowień. Więcej snu, regularne treningi, zdrowa dieta i więcej czasu spędzonego z bliskimi – to tylko przykłady z całej masy postanowień, których żywot zazwyczaj kończy się w pierwszej dobie po Nowym Roku. Aby wytrwać trzeba się w jakiś sposób zdopingować. Pomóc może muzyka.

Dodaj sobie otuchy

Dla wielu z nas muzyka ma duże znaczenie i towarzyszy nam w niemal wszystkich czynnościach wykonywanych na co dzień. W pracy, w domu, podczas uprawiania sportu, zawsze mamy przy sobie słuchawki i telefon z ulubioną playlistą. Bardzo często ulubione utwory towarzyszą nam w różnych życiowych momentach. Ile razy mająć kiepski nastrój słuchaliśmy smutnych piosenek? A kiedy byliśmy szczęśliwi, towarzyszyły nam te wesołe? Muzyka może zmienić nasze nastawienie, wystarczy jej odpowiedni dobór i baza, z której możemy czerpać z serwisów streamingowych np. z TIDAL w PLAY.

Dam radę!

Aby w Nowy Rok wejść z dobrym nastawieniem, a postanowienia noworoczne doprowadzić do celu, potrzebujemy bodźców. Jednym z nich może być muzyka. Słysząc w słuchawkach, że „nie mam nic do stracenia”, „będzie dobrze”, „damy radę”, „wystarczy chcieć”, nie można pozostać obojętnym. Motywator w postaci naszych ulubionych, starannie wyselekcjonowanych i ułożonych w naszą własną personalizowaną playlistę piosenek stworzony w TIDAL w PLAY będzie w tym pomocny. A jeśli z nowym rokiem zaczynamy również oszczędzać skorzystajmy z oferty TIDAL w PLAY za DARMO i bezkosztowo cieszmy się przyjemnymi dźwiękami i najnowszymi hitami z Polski jak i zagranicy. Warto zaznaczyć, że poza popularnymi playlistami do trenigów, biegania itd. możemy skomponować ją z utworów, które dadzą nam „kopa” nie tylko do ćwiczeń, ale też do dobrego wejścia w Nowy Rok i wytrwania w postanowieniach.

Dorzuć do swojej playlisty hity, które znajdzie w TIDAL W PLAY:

 1. Mrozu „Nic do stracenia”
 2. Kasia Kowalska „To co dobre”
 3. Varius Manx „Ameryka”
 4. Marika „Tysiąc rzeczy”
 5. Ania Dąbrowska „Póki mi starczy sił”
 6. Anna Wyszkoni „Mimochodem”
 7. De Su „Życie cudem jest”
 8. Mela Koteluk „Działać bez działania”
 9. Edyta Bartosiewicz „Tatuaż”
 10. Maria Peszek „Ej Maria”
 11. Fisz Emade Tworzywo „Piwnica”
 12. Kasia Stankiewicz „Dopiero od jutra”
 13. Kayah „Po co”
 14. Natalia Kukulska „Decymy”
 15. Natalia Przybysz „Nazywam się niebo”
 16. Barbara Wrońska „Nie czekaj”
 17. Patrycja Markowska „Hallo hallo”
 18. Paulina Przybysz „Nie bój się chcieć”
 19. Ania Rusowicz „To co było”
 20. Sorry Boys „Wracam”

 

 

Comments

comments

177
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...