Biało-czerwoni! PRywatki o marketingu sportowym

Informacja Prasowa - 27.01.2017
49

W najbliższy poniedziałek kolejne spotkanie z cyklu PRywatki

Najbliższe wydarzenie z cyklu PRywatki odbędzie się 30 stycznia 2017 roku o godzinie 19:00 w klubokawiarni państwomiasto przy ul. Gen. Andersa 29 na warszawskim Muranowie. Tematem spotkania będzie marketing sportowy.

Coraz więcej polskich sportowców odnosi międzynarodowe sukcesy. Takie nazwiska jak Lewandowski, Krychowiak czy Radwańska stają się rozpoznawalne na całym świecie i same stają się marką. Wraz ze wzrostem ich popularności, firmy coraz chętniej angażują znane sportowe nazwiska do swoich kampanii reklamowych. Jak sportowiec skutecznie powinien budować swoją markę osobistą? Jak marki mogą wykorzystać sport do celów marketingowych?

Odpowiedzi na te i inne pytania z zakresu marketingu sportowego będzie można usłyszeć podczas najbliższej PRywatki. W poniedziałek, 30 stycznia o godzinie 19.00 w klubokawiarni państwomiasto odbędzie się kolejne spotkanie organizowane przez Studenckie Koło Naukowe Psychologii Ekonomicznej Moderator w ramach comiesięcznego wykładowo-warsztatowego cyklu. Wstęp na wydarzenie jest jak zawsze wolny.

O pracy z gwiazdami sportu opowie Wojciech Szaniawski – czołowy polski ekspert ds. personal brandingu. Odpowiada za wizerunek i sprzedaż wizerunku m.in. Jerzego Dudka i Grzegorza Krychowiaka. Przez lata związany z mediami sportowymi. Dziś jest właścicielem Arskom Group – największej w Polsce grupy agencji marketingowych zajmujących się marketingiem sportowym i marketingiem zintegrowanym.

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/prywatki

https://www.facebook.com/skn.moderator

Comments

comments

49
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...