Protan Polska wspiera młodych na rynku pracy

Informacja Prasowa - 27.12.2017
75

Protan Polska wspiera młodych na rynku pracy

Firma oferuje program płatnych praktyk dla studentów ostatniego roku studiów. Poszukuje osób odpowiedzialnych i ambitnych, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze wsparcia zadań administracyjno – biurowych.

Od kandydatów wymagana jest komunikatywność oraz staranność w wykonywaniu powierzonych zadań. Czas trwania praktyki wynosi miesiąc (lub dłużej). W trakcie praktyki możliwe jest zdobycie nowych doświadczeń na samodzielnym stanowisku pracy oraz wsparcie opiekuna.

Ponadto Protan Polska jest partnerem ogólnopolskiego konkursu „Ikar Jakości”, dla autorów najlepszych prac dyplomowych z zakresu zarządzania. Autorzy wyróżnionych prac będą mogli zdobyć doświadczenie zawodowe w trakcie płatnych praktyk lub stażu oferowanego przez firmę. Ta inicjatywa umożliwia lepszy start na rynku pracy młodym i zdolnym osobom, które wnoszą wkład w tworzenie projakościowych rozwiązań w obszarze zarządzania.
Organizatorem inicjatywy jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Dobrych Praktyk Biznesowych w Katowicach. Patronat honorowy objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

To już ostatni moment, prace można nadsyłać do dnia 31 grudnia 2017 r. drogą elektroniczną na adres: [email protected]

Więcej informacji: http://jakoscroku.pl/ikar-jakosci/

Comments

comments

75
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...