„Prosto z mistrzostw” w Wirtualnej Polsce

Informacja Prasowa - 08.06.2018
231

„Prosto z mistrzostw” w Wirtualnej Polsce

Redakcja WP rusza z magazynem „Prosto z mistrzostw” jednocześnie w Telewizji WP i na stronie głównej portalu. Przygotowuje również stream zdjęć w wysokiej rozdzielczości oraz programy specjalne po każdym meczu polskiej reprezentacji. Obsługą mundialu w WP zajmie się blisko 100 osób.

Magazyn „Prosto z mistrzostw” rusza już w poniedziałek, 11 czerwca. Będzie nadawany codziennie o godzinie 10.00 ze studia Wirtualnej Polski. Produkcja trafi jednocześnie do Telewizji WP oraz na stronę główną portalu. Program poprowadzą Michał Kołodziejczyk i Michał Gąsiorowski, znany dziennikarz radiowy. W ekipie ekspertów znaleźli się legendarny trener Jacek Gmoch oraz były bramkarz reprezentacji Polski Radosław Majdan. Studio odwiedzać będą również znani dziennikarze sportowi, m.in. Stefan Szczepłek, Mirosław Żukowski i Dariusz Tuzimek.

Przed i w trakcie każdego meczu reprezentacji Polski redakcja WP będzie prowadzić długie relacje tekstowe, zapewni także stream zdjęć dostarczanych w czasie rzeczywistym, w specjalnej przeglądarce. To innowacyjna usługa, testowana wcześniej podczas meczów reprezentacji Polski. Spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem użytkowników, którzy dzięki streamowi mogą zobaczyć z bliska kluczowe sytuacje meczów. Obsługą mundialu, w Rosji i na miejscu, zajmować się będzie blisko 100 osób.

Comments

comments

231
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...