PROPSY PR z Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych

Informacja Prasowa - 17.09.2019
269

PROPSY PR z Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych

Agencja PROPSY PR podpisała trzyletnią umowę z Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, działającą na rzecz godnej pracy, która prowadzi od blisko 30  lat programy w zakresie rozwoju przedsiębiorczości społecznej, innowacji społecznych oraz rynku pracy.

Agencja PROPSY PR odpowiada za tworzenie strategii, koncepcji i rzecznictwo powstającego z inspiracji FISE projektu zrzeszającego przedsiębiorców społecznych oraz za ich networking.

–  Od wielu lat nasza Fundacja zajmuje się ekonomią społeczną, organizując ośrodek wsparcia, konkurs wyróżniający najciekawsze przedsiębiorstwa czy zapewniając szkolenia i konsultacje. Teraz chcemy usystematyzować to działanie, powołując do życia organizację zrzeszającą przedsiębiorstwa społeczne, która będzie nie tylko zapewniała im możliwość rozwoju, rzecznictwa ich interesów, ale też promowała samą ideę ekonomii społecznej. W związku z tym istotne dla nas było pozyskać również partnera, który mógłby te działania koordynować od strony komunikacyjnej. Dlatego po naszych poprzednich, pozytywnych doświadczeniach, Propsy PR była naturalnym wyborem – mówi Julia Koczanowicz-Chondzyńska, prezeska zarządu FISE.
PROPSY PR jest pierwszą w Polsce agencją dla NGO i przedsiębiorców społecznych.

Comments

comments

269
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...