Promocja Warszawy coraz lepsza, najnowszy film pokazuje stolice jako niesamowite miejsce

Redakcja PR - 11.08.2017
82

Promocja Warszawy coraz lepsza, najnowszy film pokazuje stolice jako niesamowite miejsce

W ostatnim czasie na na fanpejdżu „Fall in Love with Warsaw” pojawił się kolejny film promocyjny. Jego kadry pokazują stolice jako piękne i ciekawe miejsce warte odwiedzenia.

W klipie promocyjnym udział wziął włoski reżyser  Giovanni Pampiglion. Opowiadał o naszej stolicy. Przedstawiał Warszawę jako miasto bogate kulturowo i z ciekawą niebanalną architekturą.

Film pokazuje najważniejsze zabytki miasta. Dużą uwagę poświęcono starówce, i obiektom położonym nad Wisłą. W ciekawy sposób zaprezentowano połączenie nowoczesnego  oraz klasycznego charakteru miasta. Na Facebooku klip zebrał już 80 tysięcy wyświetleń, co jak na standardy tego portalu nie jest małą liczbą.

Wydaje się, że ten sposób komunikacji jest trafionym pomysłem. Pod filmem zamieszczono mnóstwo komentarzy autorstwa obcokrajowców. Część z nich mówi, że Warszawa jest tak piękna jak na filmie. Znalazło się również kilka osób deklarujących, iż po obejrzeniu nagrania ma ochotę odwiedzić naszą stolice.

Comments

comments

82
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...