„Projekt: Ogród Marzeń” – nowa kampania OBI zrealizowana wspólnie z Saatchi & Saatchi i Zenith

Informacja Prasowa - 23.03.2021
81

„Projekt: Ogród Marzeń” – nowa kampania OBI zrealizowana wspólnie z Saatchi & Saatchi i Zenith

„Projekt: Ogród Marzeń” – nowa kampania OBI zrealizowana wspólnie z Saatchi & Saatchi i Zenith

Sieć sklepów remontowo – budowlanych OBI wystartowała z kampanią „Projekt: Ogród Marzeń”. W ramach wielokanałowych działań marka inspiruje konsumentów do metamorfozy swojej zielonej przestrzeni – od tarasów i balkonów, aż po ogrody i małe miejskie działki. Wspólnie z OBI, kampanię przygotowały agencje z Publicis Groupe: za koncept kreatywny i realizację odpowiada agencja Saatchi & Saatchi, za strategię mediową, planowanie i zakup mediów odpowiada Zenith.

 OBI od wielu lat wyznacza trendy oferując szeroką ofertę asortymentu ogrodowego a także roślinnego. W nowopowstałym katalogu ‘Ogród, Balkon, Taras: Trendy 2021’ na konsumentów czekają min. modne zestawy meblowe, setki roślin oraz akcesoria, które dopełnią każdą przestrzeń. Przewodniczkami po katalogu są Izabela Szarmach i Olga Piórkowska, architektki krajobrazu, dobrze znane widzom z programu „Wymarzone Ogrody” w HGTV. Siostry zdradzą tajniki aranżacji zielonej przestrzeni w najmodniejszych stylach sezonu: Safari Lodge, Desert Flower, Minimalist Zen, Blush Bordeaux, Classic City, Cozy Cottage, pokażą także krok po kroku jak wykonać własnoręcznie ogródek w rozbitej doniczce.

Katalog dostępny jest w sklepach na terenie całego kraju a wersja online tu: https://www.obi.pl/katalog-ogrod/

Zintegrowana kampania obejmuje działania w telewizji, internecie: kampania display i w social mediach OBI  (Facebook, Instagram, Pinterest i YouTube), na nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w sklepach OBI.

Spot promujący kampanię dostępny jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=5Ukra34dQCE

Za kampanię „Projekt: Ogród Marzeń” odpowiadają agencje z Publicis Groupe: Saatchi & Saatchi, która przygotowała strategię komunikacji, ideę kreatywną, realizację contentu, w tym shoot spotu i materiały do kampanii, agencja mediowa Zenith – odpowiada za strategię mediową, planowanie i zakup mediów, a Prodigious za postprodukcję dźwięku. Spot wyprodukowało One Production, podstprodukcję obrazu przygotowało Studio Orka. Spot wyreżyserował Jakub Kossakowski. Za działania BTL odpowiada agencja ABC.

Comments

comments

81
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...