Program Onet Rano można oglądać na żywo również na wszystkich platformach społecznościowych

Informacja Prasowa - 16.01.2017
117

Program Onet Rano można oglądać na żywo również w social mediach

Program Onet Rano można oglądać na żywo na Onet.pl oraz za pośrednictwem wszystkich platform społecznościowych.

W niedzielę (15.01) Onet Rano był po raz pierwszy transmitowany na Periscope, gdzie obejrzało go 3 tys. użytkowników Twittera. Było to specjalne wydanie programu z okazji 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzisiejsze wydanie Onet Rano było transmitowane także na YouTube, co oznacza, że program jest już obecny na wszystkich platformach społecznościowych, które umożliwiają nadawanie na żywo  – na Facebooku, Twitterze i YouTube. Są to dodatkowe kanały dystrybucji dla programu, który jest oglądany przez internautów przede wszystkim na Onet.pl.
Wszystkie transmisje Onet Rano w kanałach społecznościowych mają profesjonalną realizację, dzięki czemu odbiorcy wszędzie mogą oglądać program na żywo i w wysokiej jakości.
Onet Rano to najprawdopodobniej pierwszy w Polsce program, który ma profesjonalną realizację i transmisję na Periscope. To kolejny krok do osiągnięcia celu, żeby „być wszędzie”. Każde dodatkowe miejsce dystrybucji sprawia, że nasi użytkownicy mogą wybierać jak i gdzie chcą oglądać Onet Rano, co od samego początku było naszym celem – mówi Jarosław Kuźniar, prowadzący Onet Rano.

 

Comments

comments

117
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...